degtukų betrūksta

Sixeri mano klausimas buvo retorinis. Aiskint ar pan nereik…

sikseri, neverta ta mx5 jokio demesio - nedaryk klaidos. As irgi jau turiu rankpinigius uz savo 323ti - smagu, garsas, klasika, analoginis valdymas, viska ten, bet sena masina islaikyt tam lygi kurio verta yra brangu. Ziuresim kas greiciau F34 nusipirks - as ar doktoras Cha cha

Kaip tave, Kostianai, taip vaikystėj turėjo skriaust, kad tiek kompleksų ir nepilnavertiškumo jausmo įvaryt. Nenusiramina jis dėl svetimų mašinų pagreičių/kuro/būklės, kai pats prie pedalo bijo liestis ant sulūžusių sėdynių sėdėdamas, nes kuro gaila/nėra . Cha cha

Gal ciolka Monake, kad draskosi jau kuris laikas. Gerai Blogai

Neitiketina, kokie cia mazapimpiai susirinke Cha cha

Honda - s.car.info/image_files/960/bmw-3-series-gran-turismo-side-1-10 31737.jpg patinka - perki, ar ne taip bangoj sakoma? B47 variklis - iki 250000 ridos ± be problemu keiciant tepalus 15000km intervalais, Zf8 deze - ~100000km tepalu intervalas. Bendroj sumoj - po ekstrelu gauni 170kw+ galu varoma, 0-100 po 7s lendanti, labai talpu, 100km/h - 4.5l kuro sanaudas telpanti produkta, kuriam net tarsos mokescio moket nereikia. MANO kasdieninius poreikius tenkintu beveik maksimaliai, modifikuot, kad padaryt kiek imanoma “smagu” vairuot irgi zinau kaip. ~30000km per metus sukant + keliones po europa kitaip deliojasi prioritetai - ir tai kad kazkam baisus, man tik pliusas.

Bl,einu guuglint kas tas e34 Juokiasi

Ai GT Cha cha Krw krw kad nezinau . Kaimyniniam name 340i gt aCirado. Ziuriu ir nesugalvoju,grazus ar ne. Jauciu klasika f30 lci 330i per akis Paplepėkim eibachučiai,biski paburt vychlopa ir visko pilnos kelnes Paplepėkim

Dr, pas mane yra pas kolegas f30 ir gt, tai man kazkaip daugiau masinos atrodo gt kai savo poreikius perziuriu. Nespjauciau ir i F30, bet kai is privaciu namu kiemu wilno lupa multimedia, vairus m ir lempas priekines f30/31 jei tik led… tai Baisus

Kam ta troike maziute kai yra f10, ten net rankinis senovinis kur kaip zigulyje reik su ranka uztraukt.

Aertai, del lupimu minimaliai pergyvenu. CanGsm , suprogramuoti kad is vidaus su rankenelem nesidarytu dureles ir kapoto el uzraktas. Nera ten dideles investicijos. M vairas man gal net nera butinybe,man visai grazus sport. Del leNpu per akis zenkos, multimedijos noresis su normaliu ekranu. Siaip sakau, kazko truksta ka matau tuose f34, bet pvz sitas man patikti Taipm.autoplius.lt/skelbimai/bmw-320-gran-turismo-2-0-l-hecbekas-2 017-dyzelinas-16639439.html

Realiai tai man isvis reikėtų kupako Nekaltas pagal poreikius Juokiasi

dr, man irgi… bet kai nebevienas esi atsiranda kompromisai Cha cha svarbu del rwd antra puse palaiko, to ir uztenka

Tai mes jau traukiames, nepamenu kada vaziavom masinoje tryse Cha chavm.tiktok.com/ZM8LsPnT1/Audifenai Cha cha

Atsirado laiko šūdus rašinėt Cha cha Tu kaip pradėjai šūdus rašyt niolikos į bangą atėjęs, tai taip niekad ir nebuvai nustojęs Cha cha

Ta audi vakar maciaubpriebgimdimonnamu. Jei ta pati su balionais stovejo JuokiasiMan dabar trockas jau permazas arba ne visiem vaziuot… bet vistiek jaučiu sūnui liks. Parduot parduosi o pirkt ka te bbbi Juokiasi

Maniskis crocsa durtu pirma savaite Juokiasi aCakow, kirstu e92 Juokiasi Taip spes dar su senelyzovozais prisimalt Taip

Va su golfu 1999m atriedejau,jokio diskomforto,tik tai kad paskui troleibusus eisme reikia vilktis kai gatves tustesnes,kad nesipainiot kitiems po kojom Cha cha

doktor, o f36 kebuls netinka? man sirdziai kazkaip suuprantamiau Juokiasiatrodo Cha cha o siaip tiesa sakai, reik kupo, nakcius jau atrado tiesos kelia del auto Cha cha

RM-tas gandolfinis Girtas Cha cha