degtukų betrūksta

A kuo cia ta s6 tokia bloga pasidarė? Pagal popierius visai px. Nu nesicipuoja ir nesikastruoja tik kad. Nu bet cia taip ziurint e46 e90 m3 irgi sudai.

idomu, kaip mieste su clio suvaziuotu Skaitau

huntero, turbut neblogiau nei 550i ano laikmečio Cha chatiesa, clio 2030? ar 2005/10?

O 35d gali būt su vienoje pusėje dusle. Reik žinot apie kokias kartas/modelius kalba eina.

su nesudėtingu remapu s6 200 daro per 16,5sec Nekaltasgal nėra taip blogai

Na, tai GOLF R su stage 1 yra konkurenc kaip ir Cha cha Gera gera ta S6, biški būmebū, bet gera vien dėl V10

kad dauguma video s6 0-200 per 20sec Nekaltas Cha chayoutube.com/watch?v=IDHdnr5AbHE&ab_channel=Accele rationTV

kipsai, tai kad kazkas 18sec tavo irašas,. bet davai gal nenusiritam iki sixerio dugno ir neskaičiuojam jutubinių sekundžių, kur nei tiksliai paskaičiuosi sekundes, nei tiksliai sužiūrėsi greitį ir t.t.

…bet pavydi byski Rafiui, ane? Laimingas

sixeri, čia taip šneka bakurai prie semkų. Gal ir suinteresuoti todėl nuomonė nešališka. Tiesa, išbandžiau pirkimą per rrr.lt. Lauksim detalės paštomate Cha chaBet paieška tai nenormaliai nepatogi… arba nemoku naudotis

Krc as durnas,ar elektrikas putnagis…cia daug reikalo tokia 5 kont. rele perlituoti saugikliu bloke? Paplepėkimyoutu.be/OVEy_B_oNMQ?t=233

Dalyviai gal kas turi galų kas užsiima kubilais? Kazkaip jaučiu reik to reikalo man.

kipsai, isardyk ir nunest kokiam elektronicikui, namie prie tv perlituos uz kelis eurus. bet reik paruost viska. saiborg, nu aš stebiuosi tavim ir tuo pačiu džiaugiuosi. vartotojas iš didžiosos V. kaip amerikonas koks, ka nori - ta perka. tai baseinas, tai kubilas, tai tv einant i parduotuvę pieno nusipirkt, tai nauja auto važiuojant iš darbo užsakei.

Prioritetai pasikeitė… o del subariko dešimt metu negali pamiršt Juokiasi

Rafi tai tas kubilas ne karve kainuoja. Nors draugelis turintis du kubilus ant nuomos man aiškina kad jo nereikia man Cha chaBet vistiek noriu. Kitas draugas turi tai iki lapkričio vidurio maudemes praeitais metais. GeraiO siap ko laukti. Dar 15 metu ir pensija bus… gyvent dabar reik.

MR Klaipedoje galeciau duot kontaktus per 3 dienas sulipde.

mixed, kaip čia per 3d dabar? aš galvojau pas visus 6men į priekį darbo Cha cha

3d gamini, kiek eile nzn, bet iki men.

Užsisakei į kroselka downpipus jau? Cha cha

“kroselką reiks kirst garažą sulipdžius”, pala pala, aš tokios garažo sąlygos neatsimenu kažkaip, buvau supratęs, kad jau mirsi, subinė perplyš, laikysi kažkaip kažkur, bet vis tiek bus aparats be registracijos bėgimui nuo policijos. Cha cha Gerai