Daugiau nebebenguosiu

Daugiau nebebenguosiu

Esu perspeta, kad neverta daug laiko skirti virtualiam pasauliui, todel nebebanguosiu daugiau. Paaiskinkite kaip isstoti is Bangos?

Prašyti adminų, kad ištrintų kažkaip arba tiesiog daugiau neateiti ir tiek…

Kas cia tave taip perspejo?nebent ir paciai nepatinka,tai aisku.Juk gali reciau,bet banguot ir toliau.Kam butinai tuoj atsijungt?

xixixi, sneki kaip apie kokia sekta is kurios butu sunku issikapstyti. jei tau tikrai banga ne prie sirdies, ar tas tavo angelas sargas tau tai bando ipisrsti manau jokiu problemu isstoti nebus. tiesiog nebeeik cia ir viskas. jokiu isstojimu procesu cia nera, argi ne paprasta ? Cha cha

Keistuole Aš nekaltas

Taigi, kad nepaprasta, jei liks nors vienas mano pedsakas - jis mane vis vilios banguoti - tai lyg pagunda.

taigi labai paprasta, tiesiog isjunk kompiuteri ir eik ka nors veikti Taip . jei neturi kuo uzsiimti, tai net ir istrinus visus pedsakus visvien susigundysi Taip
man pvz. banga kaip darbas Cha cha

artaip artaip vilios, vistiek vis uzsuksi pasiziureti merginu nuotraukas, pasiskaityti forumus Taip Ir tada gailesies, kad tu nebe nare Gėlės

O tai ka mani,kad karta atsijungus,negalesi dar prisiregistruot kitu niku?Noresi,tai ir ateisi cia.nezinau kas per problema.

Banga tai kaip ir psichologinės priklausomybės liga (sekta, alkoholizmas, rūkymas, narkotikai…). Kaip dar seimo looseriai nerado dirvos prieš rinkimus? Apakęs

[quote]eda.dita rašė:
Taigi, kad nepaprasta, jei liks nors vienas mano pedsakas - jis mane vis vilios banguoti - tai lyg pagunda.
[/quote]

nukirpk visus kompo laidus Taip

Tai taves turbut niekas neperspejo Cha cha

nukirpk visus kompo laidus Taip

[/quote]

Tikriausiai teks pasinaudoti protingo zmogaus patarimu Cha cha Cha cha Cha cha

Na, gerai, irodete, kad verta banguoti. Tik va turinys bus siek tiek kitoks ir bangos spalva, o ir mano asmeninis puslapis pakis Cha cha Aciu visiems - irodete, kad vieno bangiecio subjektyvi nuomone - nieko nereiskia.

ir fotkės girls.lt neberandu jau, o visai baika buvo.

Tau, brangioji-nesudetinga depresija!Cha chaCha chaCha cha

Ypatingai lengva forma Cha cha Cha cha Cha cha

Sveikinu pasilikus. Geriau jau visada vadovaukis savo galva ir neklausyk visokiu issisokeliu, kurie nezino ka sneka. Sekmes banguojantGėlės.

Isdykusi si Edita Cha cha, gasdina cia visus. O is tikro, tai niekur ji is cia nebegs Mirkt