Daug nepaaiškinamų dalykų...

Aš tai nesuprantu savęs kai gyvenu ir ateina toks momentas, kai atrodo, kad tai jau buvo ApakęsApakęsApakęs
Ne itin dažnai taip atsitinka, bet kartais atsitinka. Va tada tai niekaip nesuvokiu: ar tai buvo, ar tai vyksta, ar dar tik bus ApakęsApakęsApakęs

o dar dviratis, dvibalsis, dvikojis (kojaApakęsApakęsApakęs), dvilypisBaisu

Arba pvz Ignoruoju kai kam irgi atlieka ne tik viena darba. Juokiasi

Dar niekaip negaliu suprast, kodel zmones, kurie bega i stoteleje sustojusi autobusa ir nespeja, sypsosi (va taip: Cha cha)Nekaltas

LaimingasLaimingasLaimingasLaimingasLaimingas
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Va va,ir mane tas klausimas daznai kamuodavoGeraiApakęs.

Sia akimirka mane vienintelis klausimas kamuoja:kur dingo mano kojines???PavargęsKanda

O mane kazhkaip kamuodavo klausimas kuo zuikis skiriasi nuo kishkio…

Na kai klausdavau tevu,sakydavo - niekuom nesiskiria Apakęs.Gal melavo,nezinau…Nekaltas.

Gal kad maži vaikai galėtų ištarti Cha cha
Mano dukterėčia, kai buvo maža, vietoj k tardavo t Kartą aš jai sakau: "Na, pasakyk - kiškis" Tai ji pagalvojo ir sako: "zuitis" Liežuvis
Cha chaCha chaCha cha

Tai man irgi sakydavo… Bet mane vis tiek tas klausimas kamuodavo. Itarinedavau juos nepakankamomis zhiniomis ApakęsCha chaCha cha

O šiaip pagalvojus… Nekaltas tai ir daugiau tokių sinonimų yra pvz meška ir lokys, jautis ir bulius… čia gal kaip kam labiau patinka… Nekaltas

Jo,cia gali buti teisybe Cha cha. Juk ir pasakose visur minimas "Zuikis Puikis",o zodis kiskis,gan retai sutinkamas Nekaltas.
p.s.Meska - moteris,lokys - vyras Cha cha,juokauju,aisku…Mirkt

Žavingi klausimai ir atsakymai. Vietomis balsu Juokiasi Mane kamuodavo tox klausimas: kodėl paukščiai turi sparnus, o žmonės ne? Juk jie mums realiai nelabai patrukdytų… Kodėl išnyko dinozaurai? Ir visgi buvo ta gyvybė Marse ar ne? Cha cha

O jus man atsakykit kodel radiatorius ir radija yra giminingi zodziai, o funkcijas atlieka visiskai skirtingas.?

Kodel fainos aukstos panos pasirenka mazus ir neisvaizdzius vyrukus,o faini bachurai ima i pora niekuom neissiskiriancias panas? Na man jau kazkas aiskino,kad vaikai butu per viduri…GeraiCha cha.Bet siaip,man tas dalykas daznai krinta i akis NekaltasCha cha.

Pas mus "Sheimoj" Martynukas (regis Martynukas, jau dabar gerai nepamenu…) paaishkino, kad pagal kvapa genus uzhuodzhia Apakęs Todel ir pasirenka taip nesuvokiamai.

As suprasciau,jei pasirinktu nesuvokiamai,bet kodel absoliuciai priesingai?Nekaltas

Tai kad ne visi pasirenka prieshingai. Tiesiog tuos prieshingus mes labiausiai pastebim Taip

Matyt kuo zmogus grazesnis(ispudingesnis),tuo labiau salia nublanksta kitas zmogus…Girtas.