Daug nepaaiškinamų dalykų...

Daug nepaaiškinamų dalykų…

Kodėl turime porą akių, porą ausų, bet jos atlieka po vieną darbą, ir kodėl mes turime tik vieną burną, o ji atlieka kelis darbus: valgo, kalba ir kai kada…Drovus
Papasakokit, kokie neatsakomi klausimai kamuoja jus Cha cha

manes nekamuoja Ne as zinau atsakymus i VISUS mane dominancius klausimus Drovus

Kam kankinti save beprasmiais klausimais? Geriau jau ismokti jais gerai naudotis ir pirmyn. Sekmes.

Puiki tema! Gerai Mane kankina klausimas: kodel zmones sako, kad kakoti atsistojus yra nepatogu? Pavargęs Is bendrabucio laiku prisimenu, kad tai zymiai patogiau, nei bandyti prisesti ant Baisu krasto… Nekaltas

kaip pasake vienas filosofas,prigimtis davė žmonems viena liezuvi ir dvi ausis,kad mes du kartus daugiau klausytume kitu,negu patys kalbetume.

  1. Kaip sekasi ZuikiuiŠnekoriui siekti rekordo;
  2. Kaip dauginasi undinės;
  3. Ar gali visagalis sukurti toki akmeni kurio negaletu pakelti;

Bus daugiauCha cha

2nu ir kas? Speju, klozetas trukdo normaliai stovet, kam jie reikalingi… Cha cha

Visi turbut skamba taip: liekna???duos?Drovusneduos?Piktas

O kaip tu naudojiesi beprasmiais klausimais? Nekaltas

keista, kad taip gerai apie mane galvoji Gėlė Drovus

…dvi akys rejkalingos tam kad matyti erdviny vajzda…kad suprastum kas taj yr…uzhmerk viena aky…ir pamegink paimti nuo stalo koky nors daikta esanti tavo matymo lauke bet i ji nezhiredama tiesiaj…

…dvi asis turi tam kad nustatyti garso krypti…uzhsikimshk na gluxa viena ausy ir ishejk y gatve…xren suprasi ish kurios puses mashina atvazhiuoja…daba ajsku???

…o del mane kamuojanchiu klausimu…nepaaishkinamu…hmmm…gal…zhmonijos egzistencijos prasme man neajshki…

Tienti, tavo paaiskinimai del akiu ir ausu suprantami, bet juk galejo Viespats sugalvot sistema, kur vienas organas atlieka viena darba… Arba visi po kelis, tarkim, per akis ir matai, ir girdi Cha cha

Vien tai, kad galvoju, jau dziugu GeraiDrovus Ir dar kaip…Cha cha

ĮdomuNekaltas

…dar vienas klausimas man ramybes neduoda…visi zhino kad moteris visada gali bet ne visada nori…o vyras visada nori bet ne visada gali…

kodėl tokia netejsybė???!!!Žliumbiakodėl vyraj tajp nuskriausti???!!!Žliumbia

…pas vyrus yra vienas organas atliekantis tris darbus…juo ir sisiojama…ir moterys apvajsinamos…ir moterim malonumas sutejkiamas…

…o moteros vienu organu yra apvajsinamos…sutejkia malonuma vyram…i gimdo vajkus per ji…

…zhmones burna kalba…valgo…geria…gali kvepuoti…nu ir oraliniu budu partneriuj malonuma sutejkti…

…na o apie ranku funkcionaluma…neshnekesiu…nenoriu floodinti…Cha cha

Jutimo organų keli todėl kad tai orientacijos organai - vietoje ervėje nustatyti - tam reikalingi du taškai, o mechaniams darbams atlikti tai gali būti ir vienas organasCha chaCha cha

Neblogi klausimai jus cia kankina, ir atsakymai geriCha cha

Kodel moterys negali dazhyti blakstienu susichiaupusios?