Darbo formalumai

Darbo formalumai

http://www.vdi.lt

i treciuju teisma

Jei padavei prašymą, tai po dviejų savaičių ir neik į darbą. Ko ten sėdėti? Man kai taip buvo - nenorėjo atleisti, žadėjo prašymo nepriimti, tai atėjau su liudininku ir 2 egzemplioriais, ant vieno paprašiau, kad uždėtų spaudą kada gauta ir pasirašytų. Prie svetimų žmonių buvo nepatogu, taip ir padarė. Man atrodo, kad jei dirbi ir po tų 2 savaičių, tai vėl atsinaujina darbo santykiai, ir jei nori išeiti, vėl turi prašymą rašyti iš naujo. Nors gal ir klystuNekaltas

pastok Taip ir eik i dekretines Cha cha

jis ir nejuokauja, jis padeti stengiasi

NekaltasNekaltasNekaltas

Juk nebutinai gauti is paties direktoriaus parasa. Pakanka kad ar buhaltere, ar kazkas kas rupinasi personalo reikalais pasirasytu jog gavo Tavo prasyma del atleidimo is darbo. O tada jau prasideda tos dvi savaites po kuriu turi teise nebeiti i darba. Man taip teko elgts viena karta Nekaltas o jei padetis tikrai labai komplikuota, kreipkis i darbo inspekcija, patars kaip geriau.

nematau jokios cia problemos

  1. 2av laikotarpis - siunti registruota laiska i savo imone , laiska privalo uzregistruoti. itraukti i gaunamu laisku sarasa ir suteikti rekvizitus. ant Tavo prasymo deda data , pagal istatymus negali Taves laikyti ilgiau, skaitosi automatiskai atleista

isidarbint lkitusr gali ir be atleidimo is to darbo kokios problemios anspauda sodros knyguteje uzdes po to. ir dar pi…zdu…liai gaus
3d laikotarpis kai turi popieriu ,kad rasei prasyma vizuota ,kad jie skaite eini i darbp teisiu komitea ir jie gali uzfiksuoti pazeidima ,
atleidzia automatiskai

sunkiausia yra ,kad priiimtu i darba o ne atleistu is jo