Darbas naktimis!!!

Darbas naktimis!!!

Ka apietai manot. Kaip turi but apmokamas. Ir koks , kokioi sryti jis gali but.

yra apie tai jau nemazai kalbeta Nekaltas - jis visur gali but taikomas, asmeniskai man per naktines moka pusantro karto daugiau nei per dienine pamaina, manau tai teisinga Nekaltasdaugiau rasi cia bite.lt/plius/bendravimas/klubai/sh.find?pattern=naktinis+d arbas&filter=n1&sbm.x=15&sbm.y=13

pas mane irgi taip pat apmoka - beja naktines valandos skaitosi nuo 22 iki 6 ryto Nekaltasir galima nakti dirbt tik 7 valandas pagal nauja Lietuvos istatyma,kitu atveju skaitosi virsvalandiziai ir turi buti apmokami kaip virsvalandziai Nekaltas

sunku sitaip Šypsena

pas mus irgi tas pats Taip dirbi nuo desimt iki sesiu, pusvalandis pietums ir du pirikurai po 10min. ir pietus ir pirikurai apmokami Taip

Pagal tuos pacius istatymus pietus neiskaiciuojami i darbo laika.

niu koks darba yra toks reikia dziaugtis ir tuo kad nors lituka i delna gauni.bet man toks darbas nepatinka.mano tevas grizta po 1 val nakties

asmeniskai man nieko gero darbas naktim bet kentet galima

TonTa, tevas grizes pasakas seka, nes tu be ju neuzmiegi?

Na dirbu naktim, darbas fizinis nuo 18val. iki 6val. ryte, nusikali žmogus biški, bet dirbi ne kiekvieną naktį, be to su studijom galima neblogai suderinti Taip

jofana! Pavargęskada bus tokia svente, kai nauji padlos mokes paieska pasinaudoti ??? Nekaltas

n temu tokiu buvo Nekaltas

go-go fainas darbas, shoki savo malonumui (nu ne tik savo Mirkt.) ir dar pinigus uz tai gauni Taip