~ "Darant Tai" ir "Heroinas" ~

Aš noriu jo knygos “Ledi Kalės gyvenimas”. Bet niekur negaliu išeit iš namų, todėl negaliu nusipirkt Žliumbia

Niekada neskaitau knygų kurias visi giria. Man poto niekada nesusidaro geras įspūdis Nekaltas Nekaltas Liežuvis Nekaltas

Skaiciau “Heroinas” ir man labai patiko… Gerai Gera knyga apie skaudu gyvenima…

nu as gyvenu kaime tai pastu is knygu.klubas atsisiunciau Liežuvis

skaiciau tik heroina super ! darant tay ir ledi kales gyvenimas jau laukia savo eijles toj imsiu ir skaijtysiu !!! tikiuos geru knygu…RESPECTAS autoriuj… Šypsena

**

**

Knyga “Heroinas” ksaite mano drauge ir sake l.idomi knyga…ai bet manes prie knygu netyraukia,nes tada dazniausiai uzmiegu Juokiasi

Skaičiau “Heroiną”. Visai neblogai Gerai

Aš gyvenu mieste ir nuvažiuočiau centre i knygyną, bet negaliu niekur eit, nes sergu Žliumbia Ko gero, reikės mamos prašyt, kad nupirktų knygą, nes visai nėr ką veikt namie Nežinau

Skaičiau knygą “Heroinas”. Ji man labai patiko ir netik man, bet ir mano draugams. O knygos “Darant tai” deja dar neteko paskaityti, bet manau, kad ji tokia pat gera, kaip ir “Heroinas” Šypsena

Skaiciau “Heroinas” Girtaspatiko Girtastai dar du kartus perskaiciau Juokiasi

Na taip, Burgesa’as sugeba labaj tikroviskai viska aprasyti… gal del to knyga ir neleidzia atsitraukti jos neperskaicius iki pabaigos. Na o “Ledi. Kales gyvenimas” tai net nzn man kazkodel perdaug mistiska knyga atrodo, nors zinoma as jos dar neskaiciau… Drovus

Knyga galima uzsisakyti ir internetu… Angelas

hm…darant tai…si knyga, man nepaliko jokio teigiamo ispudziio… Ne…tik nesvankybes ir tiek…jokio meninio polekio…nieko… Piktas

Na ji atspindi realu gywenyma… Juokiasi Jei jau taip yra tai nieko nekejsi… Drovus

tai as ir turejau omeny knygu kluba inetu Liežuviscia knygos jaunimui nenorit neskaitykit cia renkas fanai Liežuvis

na heroinas tikrai viena mano geriausiu skiatytu knygu

heroinas visai nieko buvo Gerai