~ "Darant Tai" ir "Heroinas" ~

heroina skaijciau Žvaigždė faijna knyga Tūsas Gerai

Dauguma skaite tik “Heroina” Nekaltas Idomu ar zada kas nors perskaityti “Ledi.Kales gyvenimas” Liežuvis

Skaiciau tik heroina,bet si knyga viena is mano megstamiausiu… O ta darant tai,zadiu pasiimti skaityti Laimingas

skaiciau heroina, bet nelabai patiko Gerai Blogai

dar neskaiciau, bet kazkodel atrodo kad jos geros Gerai Laimingas

Na juk visiems ir negali labaj patikti tos pat knygos, visi turime skirtingus inyeresus ir skoni… Bet smagu nenuvertini… Drovus

Tai butinai paskaityk… Šypsena “Heroinas” patinka daugeliui, tai manau, kad patiks ir Tau… Žvaigždė

Skaiciau tik “Heroina”. Labai gera knyga, patiko Gerai

skaiciau “Heroinas”,gera knyga Šypsena Gerai Taip

Taip Heroina aš skaičiau, liabai ptiko ši knyga!!!Labai noriu perskaityti ir Darant tai… Kaip tik dabar klasioke skaito, tai negali atsitraukti nuo šios knygos net per pamokas, tai ir mane užkrėtė!!!Tikriausiai bėgsiu ryt į knygytą, pažiūrėsiu, gal reikės nusipirkti!!! Šypsena

Gerai

Niu “Heroina” skaiciau Taip Nebloga knyga, bet gal kazkiek perdaug niuri - atrodo, nera nieko sviesaus, o viskas - taip trapu ir netikra… Bet visgi M. Burgess labai talentingas, jei sugeba taip tikroviskai asprasyti narkomanu gyvenima ir tuo paciu irodyt, kad jie nera visiski antzmogiai - be jausmu, be sirdies, be morales… NekaltasDabar labai noriu gaut “Ledi: Kales gyvenimas”. Atrodo smagi turetu but knygute Cha cha

**

**

abi labai geros knygos, tikrai patiko Taip

turiu visas tris knygas bet tik viena perskaiciau laiko Laimingas nera ta sule Pavargęsir tema vel pakilo

Na man teko skajtyti Heroina, tai nereali knyga, tikrai perskajcius yra apie ka susimastyti, be to parashyta labai idomiu stiliumi… Siulaw perskajtyti Gerai

Gerai Gerai Gerai Gerai