Dar viens


Dar viens

Offroadinis vienaratis Cha chap.s. ble uz lango 2015, o vis dar nuotraukoms bangoj limitas 250kb Blogai mazini mazini pakol nieko nelieka

jis dar ne dramblio kaulo kranto respublikoje ?

nebent i Borato gimtine sitas isvaziuos

Boratas Gerai

Visai patiko man sitie,gaila perpista nusipirkau,taip tai gal buciau pavazinejas

Visiska dilde. Kelintu metu fotojuosta isryskinai 2000 gal?

1995

Juokiasi

Kas cia juokingo?

Tai kad tie rageliai is tele2 lizinginiai, ot stebuklas. Tiesa, nes i garantini juos po pasipirtinimo, o paskui pas mane ant negarantinio remonto Cha cha

15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/nevykes-bm w-manevras-vilniaus-savanoriu-prospekto-ziedu-masina-sumaitota-vairuot ojas-ligonineje-59-475248#galerija/59427/1297756

Pirma Kaledu diena teko biski prasukti kilometru su situo, idiotu kaip visada pilna… e36 kompaktas kabojo kabojo ant lenkimo, aplenke visas baubdamas, uz kokiu 10 km matau jau stovi salia griovio aplamdytas, kita masina griovyje aukstyn ratais, priskubejo Gerai

Tips, o kuo tu toks įpatingas, kad pas tave? Cha cha man tai meistras skenduolius sugeba dar padaryti taip, kad paskui per garantinį praeina dar Šypsena

Wori…mindosas rase cE…

Kodėl paduškos pas e39 nešovė? Juokiasi

Robi niekuo, tiesiog zinau kad bus po svenciu tokiu daugiau nei iprasta Šypsena O mano meistrai stebuklu nedaro, kita vertus sss is vasko irgi nespaudzia.

Nebuvo kam saut Juokiasi

*pimp…*ovos platos pas LG ir Samsung su drėgme nelabai kaip jiems

Tai jauciu ne platos,o korpusai laidus.