Dar karta apie skanerius

Dar karta apie skanerius

EPSON V100 ar Canon CanoScan 4400F
daugiausiai tai juosteles skanuosiu
o gal siulytumete kanors kita, kad mazdaug tilptu i sita kaina

Patarkite koki skaneri plansetini pirkti kad gerai skanuotu foto juosteles

Norint gerai skanuoti juosteles reikia specialaus juostinio skanerio. Bet jei nori "all-in-one" - rekomenduojami Epson.

epson skanuojant juosteles: spalvos geros, bet visa kita Blogai

O ka tada tu rekomenduotum?

Va as irgi mastau- ar vertas demesio Canon 5000F, ar cia tik komercine apgaule. Nors jei nuskenuotas fotkes tik monitoriuje ziureti, tai gal net per geras (kainos nepamirstant)?

Jeigu EPSON tai kokie modeliai labiausiai tinka tokiem darbam?

Perfection 3200

http://www.photo-i.co.uk/Reviews/interactive/Scanners/Epson_3200/page_
1.htm

Na taip, čia jau geriau. Visai rekomenduotina. Tik kaina atitinkama - 1700lt Laimingas

šis, atrodo, visai neblogas iš pigių skanerių. reali rezoliucija 1200 - 10x15 fotkems ir internetui uzteks.

Žiūrint koks Epson. Perfection 3200 šiai dienai nelabai turi analogų savo klasėje. Tik neseniai pats pradėjau juos vertinti, nes aš tik brendų produkciją pripažįstu, o Epson skenerių gamintojų tarpe nėra brendas.

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/233392.93-=(200308647

Juokiasi ROTFL Juokiasi

Tai kas tada yra brendas?
Juokiasi

Nesikeik Cha cha

Kas yra skenerių brendas? Na, sunku nubrėžti ribą, juolab, kad atėjo toks metas, kai net lievos firmos gamina skenerius, kurie niekuom nenusileidžia žinomo gamintojo produkcijai. Na, tarkim prie EILINIAM VARTOTOJAM prieinamų skenerių, priskirčiau Umax, Microtek, dabar gal ir Epson. Ant ribos būtų Canon su HP. Jei kalbėti apie profesionalią techniką, tai Heidelberg, Nikon, Howtek, Imacon, ICG, Creo, Scanview, Fujifilm ir dar visa eilė. Rimtus skenerius gamina ir Umax bei Microtek, bet kažkaip jie labiau įsitvirtinę kaip vartotojiški skenerių gamintojai.

Umax??? Koshmaras ten, o ne skaneriai…

Iš pigių vartotojiškų skenerių dažniausiai jie geriausiai perduoda spalvas. Ne kartą teko susidurti. Tik va su jų gedimais būna problemų, kaip ir Microtek, beje. Tarkim, pas mus darbe yra du Umax skeneriai PowerLook 1000. Na, spalvas tiesiog PUIKIAI perduoda. Kiek lėtokas, turi keletą bugų, bet kokybė fantastiška. Nieko ne blogiau nei profiškas senukas Heidelbergas Cha cha

Viena pažįstama dailininkė irgi turėjo Umax. Tikslaus modelio nepamenu. Pas ją darbe puikus Heidelbergas buvo, tai namie spalvas kokybiškiau skenuodavo. O jei susidūrei su kokiu nevykusiu modeliu, nevaryk ant visos serijos.

Kokybe gera, negaliu prikisti. Bet siaubingai letas ir nepatogus.

Kokį tu modelį turi? Juokiasi Tarkim PowerLook 1200 yra vienas greičiausių savo klasėje, jei ne greičiausias Liežuvis O patogumas, tai nuo softo priklauso. Aš SilverFast 6 naudoju, patogiau nerasi.

Ar ne geriau vietoj to, kad moketi 1000 Lt uz geraa skenerii, nunesti juostelee i fotolabaa, kur jaa nuskenuos su profesionalia iranga ir irasys i CD? Tikrai bus pigiau ir kokybiskiau!