dar beviltishkesne situacija.....

dar beviltishkesne situacija…Šypsena

blin neatsibodo floodinti viena tema po kitos?

tokius dalykus galetum ir i dienorashti rashyti…

niekuom negaliu padeti Nekaltas

nu buna kartajs? kriziu,bet praejna…nusilejsk ir viskas bus geraj

Taigi ir man buna.Pasipykstam pasipyksta ir vel susitaikom.Mama toks zmogus,ant kurio negalima ilgai pyktTaip

PS: Pakeisk temos pavadinima i informatyvesni,pvz."Kaip nesipykt su mama?" ar pan.Taip

Pasistenk buti reciau namie, Jos klausyti. Gal pades…

nu kad tau dar nieko…
mane mama daxuja ir bišky išvarė iš namų…
ir kiek kartų aš išėjau
aišku prasideda skambučiai kad grįščiau ir pan.
buwo taip, kad susimušėm iki kraujų…
nieko nesijaudink… tu dar ramiai gyveniJuokiasi
Nesijaudink…
parodyk kad esi už ją aukščiau Mirkt
aš niekada nenusileidžiu Ne

aij man su mama irgi blogai labaij…ziauriai baruosi jau net nusibodo…bet kad manes net isklausyti nenori…as nesuprantu nejaugi jau jeigu waikas tai be jokiu teisiu pries tewus Nustebęs…manes is namu dar newaro as pati iseinu daznai kai sunerwina bet wakare dazniausiai ir griztu…man turbut net ner sansu kad as gerai su mama sutarsiuNežinau

ech visi mes pykstames, na jei matai, kad mamka tawes nesupranta nusileisk tu jai… juk kazkas turi but protigesnis, kitaip persipyksit… tu pvz patylek, duok jai ishsirekt, ir paklausk "mam, kas tau daros?" ir pan… pabandeek ishsiaishkint… kaip tu gali kentet? ash seniai taip dareeciau…Nekaltas

klausyk mergyt lygtais minejaj kad ban gawai nu dabar nesistebiu kodel ir pritariu moderatoriam wisu 100% nesupykchew jej ir chia ta pati padarytu ,tau 9 ar 10 metu ,o gal dauwgew? zhodzhiu susimastyk kaijp elgies nes dabar atrodai kwailiau ir uzh opati darzhelinuka

užkišk burną skuduru -)