dalYvacija


dalYvacija

nori panašiai? Cha cha

Gerai

sargauji? Juokiasi

čia per naujus, miegot norėjau, o visada sodyba drebėjo Juokiasi tai galvoju valandėlę nusnausiu Cha cha

soprano, ala kai lievums oro gaiviklio tavo Klasta

niekad nesuprasdavau tu kurie per dalyvavimo eidavo miegoti i audeles Drovus

man ir teke kelis kart ziema panakvoti,kai per daug viskas judejo…mk3 taip kacegarino,kad teko langus pradaryti prie -12 Juokiasi

fatun kai bunu komos būsenos irgi nelabai suprantu save DrovusManjakas oro gaiviklis ambipiur, o Žalgiris čia šventa Angelas

kipsas-woodzis išbuvau gal pusvalandį ir nuėjau toliau Girtas

nu buna,jeigu nesmingi,o as jau jeigu i masina miegoti,tai reiskia per daug gerai jau viskas Juokiasi

As tai irgi jamu kol valioju kai nevalioju netrukdo niekas ne muzika ne niekas aplinkui vis vien jau buna samone apleidus kuna Cha cha

koju aijerbejas ??? Apakęs Taip Girtas oubi ciulpE Taip iksas waldo Myliu aCakaw !!

Va naujakui yra uzpirkta grubei ~3,5-4 litrai vodkes ir brendziuko ant galvos Ufff jauciu kad liks dar rytui Cha cha

žiūrint kiek snukių Flirtas

pas mane irgi po 0.7 ant galvos ir brendzio 3ltr,ciujiu bus rytas sunkiai sunkus Cha cha

bet kam vodke ir dar brendis? patys sau kapą kasat Juokiasi jei vodke tai tik vodke Gerai

Gal kas norit kepenus man paskolint sausio pirmajai nes manieji bus pasileide Nežinau

soprano yra kebroj mandru tie anie vodkes negere nes neskanu…is pradziu Cha cha

^va visa tiesa o siaip ant svenciu Carsil ir ramia galva,virsyt normas alkoholio