Dainuojamoji poezija

Mano galva tai geriausias lietuviskos dainojamosios poezijos sedevras-‘kukucio balades’.Gerai

jei paziuretum 22 zinute (mano), pamatytum, kad ne pirmas tai parasai… bet, vadinas, bendramintis.

pasistengsiu gaut CD, kuriame, zmones kalba, geriausia poetu muzika: Rokfeleriai!
taciau siandien ne apie Rokfelerius, o tik viena is ju - Gintara Grajauska, kuris sivakar, 19.00, Mokytoju Namuos Vilniuj, skaitys eiles, o greta jo kazkaip dalyvaus man nezinomi bardai - taigi, matyt, demonstruos "tikraja dainuojamaja poezija" ; uz ja, kartoju, galvos neguldau, o rekomenduoju pirma segmenta, GG.

As isvis bb dejau ant visokiu Storpirsciu, aktoriu trio, Smorigino ir tt, sh ju idainuota poezija ir ju muzika, man ankstyvasis kernagai ir taskasCha cha, cia pirmoj zinutej kazkas rase apie Storpirscio organizuota konkursas, tai va teko jame sudalyvautiCha cha

sia savajte buvo. leliu teatre dajnuojamosios poezijos vakaras. ditkovskis ir barejkis. o dar pries pora savajciu ten pat giniocio labaj jega vakaras buvo Mirkt Liežuvis tik rejk suras plakatus, kurie buna visur uzkisti ir niekur nesimato Juokiasi

kur???

ei ei, kodel apleidot toki rimta reikala… prasom apsviesti kaip kada ir kur vyks bardu vakarai, nes plakatu as niekada nepastebiu… Laimingas

labai megstu dainuojamaja poezija… turiu nemazai dainu K. Smorigino, Storpirscio, Mykolaicio, Giniocio, Kaniavos, Aktoriu Trio… myliu tokia muzika… Cha cha

ziuriu visi tik isikabine standartiskai: smoriginas, storpirstis ir pan. Kiek zinau yra labai daug ir ypac idomiu bei gabiu atlikeju sito zanro, paciam taip pat kazkada teko pora meteliu siuo reikalu uzsiimt, bet kazko labai jau greit ant roko patrauke Cha cha tiesa klausytis labai megstu… Kiek pamenu ir buvau girdejes jog netolimoje praeityje dainuojamosios poezijos festivaliai vykdavo Raseiniuose, keletas draugu dalyvavo ir parsiveze labai geru atsiliepimu. kaip dabar - nezinau, gal kas ka nors zino? Beje, dainuojamosios poezijos centriuku mazyciu galeciau pavadinti Kretingos miesta, labai glaustai teko susidurt… labai nemazai vienuoliskosios itakos, taciau dar nereiskia kad tik baznytines psalmes gieda ar panasiai. Siulau paklausyti grupiu “Suliniai”, “Bite” darbu tiesa tik mc, nes irasai gan senokai atlikti gal pries kokius 5-6 metus, bet paklausyt tikrai yar ko, tiesa dar yra tokia Ausrele (pavardes nepamenu), labai “stipriais” kuriniais issiskyre, taip pad albumiuka isleidusi. Apskritai Kretinga noretusi isskirt, kas liecia si zanrair ne tik (ten galime rasti tikrai nemazai ivairia muzika grojanciu grupiu) Tikriausiai ta didiji Aciu reiketu pasakyti Kretingos vienuolynui ir aktyviesiems jo vienuoliams, kurie sugebejo irengti pusiau profesionalia studija, kurioje galima muzikuoti, pasidaryti irasu ir pan… taip kad Vilniaus bardai ne vieninteliai dainuojantys poetai… Labas

bardai.lt

Niam niam Niam niamgeras dalykas ta dainuojamoji poezija… Apkabinimas

…vienisas namas is akmenu… Myliu Myliu Angelas Drovus

Myliu bardu muzika… raminanchiai weikia…gera groti ju kurinius… Gera gilintis i zhodzhius ir muzika… Giniotis, Kaniava, Storpirstis, Aktoriu trio… Yra kazkas tokio nepaprasto ir nepaaishkinamo… O del renginiu Kaune, taij manau kad nereiktu labaij skustis, Dar wakar buwo aktoriu trio koncertas, o priesh koki menesi buwo Storpirscio koncertas… Pawydzhiu Vilniu, kad pasz juos taijp dazhnai tie wakarai wyksta… Bet mes turedami juos rechiau, gal labiau iwetinam… Gėlė

Labai gaila, kad Kaune vyksta mažai renginių, kur būtų galima išgirsti dainuojamosios poezijos Nustebęs o gal aš ieškoti nemoku? Ypač patinka “Aktorių Trio” Girtas Praktiškai galima dėkoti jiems, kad pradėjau groti gitara Taip

wyxta wyxta jie Šypsenawa wakar buwo nerealiai nuostabus grupes UPE (sudetis:trys aktoriai, 1 giatara ir nerealus wokalas, 2 bugneliai, 3 smuijkas)koncertas… nepakartojama ir tobula Flirtas Gerai Gėlė Lūpos

Šypsena dainuojamoji, lenkiu zemai galva pries jos kurejus ir puoseletojus, kiek teko buvot ,tai leliu teatre gan daznai vyksta akustiniai vakarai (ir kainos prieinamos,studziamas su nuolaida Šypsena) aisq galetu daugiau buti info apie renginius juk pazekim:vienam ar kitam kabake kiekviena savaite vyksta rock jazz ar bliuz koncerciokai (fortas,antri namai, b.o ar ta pati galera)

poezija.puslapiai.lt/ Girtas Taip

ish tiesu geras puslapis- neseniai ji padejo atrasti mano kursiokas. Zinoma, ne viskas kazko verta, taciau yra ir Gerai Greitu metu pabandysiu ir ash imest koki kurinuka ten Šypsena

tiesa, dar prisiminiau viena: Klaipėdoje prieš gerus 3 metus buvo atsiradusi grupė “Rokfeleriai” su Gintaru Grajausku priešaky… kas žino šį veikėją, turėtų susidomėti kaip jo poezijos kūrinėliai skamba bliuzroko stiliuje… gaila, kad chebryte baigė savo pasirodymus, manau visi sutiks kas girdėjo, jog Rokfeleriai kirto kaip reikiant iš peties… Gerai

dw…imesk koki kurini…idomu bootu Mirkt

Liux Dainuojamoji poezija… Kaniava pirmoj vietoj… Kernagis,Aktoriu trijo, irgi Liuxsovai…klausydamasi atsipalaiduoju, Susimastau, pralinksmeju, nuliustu, pravirkstu, nusijuokiu… Daug emociju joje telpa…