Dainuojamoji poezija

Dainuojamoji poezija

kaip ji jums patinka, jei patinka.
Ar kaune galima kurnors nueiti pasiklausyti bent retkarciais, ar reikia vykti butinai i Vilniu. [kiek zinau, ten G. Storpirstis organivazo mokytoju namuose toki vakara]
aciou uz Jusu pasisakymus.

jusu

[quote]metanoliz
[/quote]

siandien per LTV rode Bardus. Patinka man jie, turiu viena cd Šypsena bet nezinau, kur jie koncertuoja Ne as irgi noreciau

o tai kuo cia skiriasi nuo dainos? gal k.smorygina irgi galima priskirti prie dainuoj poezijos atlikeju?

K.Smoriginas ir visa ta buvusi "Aktoriu trio", V. Kernagis, A. Giniotis, A. Kaniava… dainuojantys aktoriai… kur zodziai svarbiau uz muzika.

na kaip,yra laikas klausyti muzikos, yra laikas zodziams. man patinka paklausyt kartais vien tik muzika, kai zodziai atsibosta, o kartais paklausyt zodziu. na kaune neisivaizduoju kur buna dainuojamos poezijos vakarai, nebent kur laisves alejoj ish gatves muzikantu lupu Nežinau nors jie gal ir zinotu, reiktu ju paklaustiCha cha
o aktoriu trio as jau seniai ieskau CD, bet niekur nerandu…

o as turiu aktoriu trio kasete… Laimingas del gatves muzikantu, tai jei tikrai ne poezija dainuoja… ir kazkaip man jie ne tokiu primena, kurie poezia dometusiNekaltas

Gatves muzikantai man regis labiau babkemis domisi, or alkoholiu or drugsais… Neremiu as ju… Nepatinka, kad daro tai del babkiu

dainuojamosios poezijos vakarai perijodiskai vyksta Baltuose Drambliuose (kabakas pries salomeika), ten toks filologijos studentas savo kuryba demonstruoja ir susilaukia dideliu ovaciju.

o as turiu aktoriu trio kasete… Laimingas del gatves muzikantu, tai jei tikrai ne poezija dainuoja… ir kazkaip man jie ne tokiu primena, kurie poezia dometusiNekaltas

[/quote]

as irgi jau isigijau aktori trio CD.Gerai
siaip nors ir prijauciu menininkams, tame tarpe ir muzikantams, bet gatves muzikantai pakolkas mano samonej tai yra grynas pasityciojimas ish meno. vienas groja, o kiti suda mala, eitu geriau dirbti kanors. va vienas smuiku grojo, pasidejes kepurike priesh save- tai as suprantu, zmogus dirba. bet kai aplinkui pilna su kepurytem vaiksciojanciu, cia jau kazkokie shakalai…atleiskit. cia kazkas kalbejo apie gatves music, tai kazkaip uzvaziavau ir nuvaziavau…

blin, gatveje muzikantu retai pasitaiko, ten tiesiog gitaras brazdinantys zmones. bet uzteks ant ju det - varykit i baltus dramblius.

[/quote]

apie Kaune gyvuojancia bardu kultura tikrai nieko nepasakysiu, bet jei dar niekas nepakviete, tai as siulau rygsejo 19 diena sudalyvauti velgi Vilniuja startuojanciame dainuojamosios poezijos festivalyje "Tai as" Šypsena
nusimato idomus renginys su paciais zymiausiais Lietuvos ir uzsienio bardais Šypsena beje jis vyks Mokytoju namuose Taip

cia buvo lengva reklama Šypsena o apie tai kodel man patinka bardai galeciau pasakoti labai ilgai ir su dideliais isvedziojimais, bet pasakysiu tik tiek, kad tai pati skaidriausia muzika, kitaip geru zmoniu gyvenimo filosofija… kas be ko lydima gitaru Girtas

Hmmm…del gatves muzikantu, kartais jie ir bardu kuryba dainuoja…
ir dar Zaltvyksteje(pilies gatvej) irgi daznai vyksta gyvos muzikos vakarai, bardai ten irgi uzsuka…

atleiskit uz neishprusima, ale kas tie bardai?

aciu iliuzija Cha cha

zmones kurie dainuoja poezija…pvz.Storpirstis, Smoriginas, Kernagis,Makejevas ir t.t.

siaip bardai atsirado ne su storpirscio karta Juokiasi
jei neklystu - kokiais viduramziais ar bent jau romantizmo laikotarpiu…

teisingai Taip bardai - senoves keltu dainiai, viduramziais tape poetais profesionalais ir sudare luoma…
siuolaikiniai bardai kiek kitokie, bet vistiek…bardai …Cha cha

http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_club/182263-=(22316683
7

[kiek zinau, ten G. Storpirstis organivazo mokytoju namuose toki vakara]

[/quote]

ne viena vakara!!!
nuo pernai metu rugsejo iki sios vasaros TOKIE koncertai vykdavo kiekviena penktadienio vakaraŠypsena
ir jei neklystu, jau naujas sezonas atsidareŠypsena tad varyk pas BARDUS i mokytoju namus!!!Cha cha

metanoliz lygtaiz klause apie kauna. vel vilnius…ok. Kietas
gal kur nors vyksta amberlife vakarai? Juokiasi