Dainoo svente... kokiose mokyklose gyvensit?

Dainoo svente… kokiose mokyklose gyvensit?

nu va… man idomu kokioj gatvej jusu mokykla bus? mano tai Ausros gatvej man atrodo Cha cha (nu lyg ir sitaip sake Nekaltas)

Pats nedalyvauju ir net nežinau tavrkos kaip ten kas vyks Laimingas Tai va, o gal gali paaiškinti prie ko čia mokyklos? Tipo kitų miestų dalyviai gyvens mokyklose?

Pati esu vilniete, todel gyvensiu namuose Šypsena

Taip bet zinok visai faina, nes as jau pries 5 metus dalyvavau tai ziauriai patikoLaimingas

as nzn kokioj mokykloj…Nekaltas

mus apgyvendins "Gabijos" gimnazijoje gatve Pasilaiciu 13!!!KietasKietas

net nezinau Nekaltas ryt paklausiu vadoves ir jei ji zinos,pasakysiu Šypsena

vilniete ash…

as su jungtiniu orkestru bugnais grosiu

As gyvensiu namie, nes vilniete… O kas gyvens "Sietuvos" vidurinej mokykloj, Taikos gatvej? Šypsena

Ooooo pazystamos sienos Cha cha
cia tik siaip: siandien mieste buvau tai visi vaikeliai vaiksto su tom dalyviu kortelem…aisq ne tik vaijkai bet ir suauge bet kad ant vaijku geriau matosi Cha cha(tixliau jie taip jas demonstruoja)

fu as tai ja nusiemiau ta kortele, tiesiog durnai atrodo Veee

as taij santaros nzn ar vidurine ten ar gimnazija

o as nedalyvauju!Ne

Kazkokia nesamone, as gyvensiu mokykloje, kurioje nera duso! Blyn koks meslas, negaliu… As ten varau su tokia merga, su kuria bus tarp musu Širdis Taciau, kaip ten apsiprausti? Ten nesamone, jei duso nera, ka tu ten po kranu nusiprausi, krc negalvojau, kad vilniuje yra mokyklos tokios ne modernios, ne civilizuotos! O mes gyvensime sake kazkokiam baisiam rajoneŠypsena Man linksmai nuskambejo tas baisus rajonas, juk vilniuje visi geri zmones, ten piktu zmoniu nematau tikrai, palyginus mano gimtaji miesta ir vilniu tai vilnius yra labai draugiskas. Tai va tas rajonas kur gyvensime sake ten siulo narkata ir sako vadovas kad galite nesivezti narkata tipo ten siuloŠypsena Jis tik ant prikolo taip pasake, o mes rimtai vezames zolesŠypsena O ten is nepazystamu gal ir gautumemm, taciau butu nekokybiska tikrai…

ryt tixliai suzinosiu…
o kazkas sake kazkur zveryno NekaltasNekaltasNekaltas

Ash dalyvausiu ir mes ish klp bet jau musu choras gyvenisme Antakalnije "Dauksos" vidurineje mokykloje gal kas mokosi sioje mokykloje?

as gyvensiu su milikoniu choru (kaunas) Jeruzales vidurinej tik net nezin kur cia randas.siaip pati nesu dalyve, greiciau ziurove, bet cia taip gaunas kad vaziuoju Liežuvis

naujininkai arba krasnucha, patys Blogai Vilniaus rajonai (seniausi)…O mano sulioj yra dushai, tik juose niex nesimaudo Juokiasi