Dainiaus issukis Laimiui. Kas paims virsu?

man asmeniskai jurga negrazi, graziausia tai jolka Šypsena nors tikrai jos niekas nepalaiko Šypsena nu dar agnieszka nebloga, o jurga tipo tokia tyli bare, kas uz ja balsuos? Cha cha

Tai vat, kad prie Jurga dar protingai pakalbetu ir turetu savo nuomone, tai butu kitaip. Odabar ji blaskosi ir plakasi prie daugumos.Girtas

manau.kad viskas graziai bus uzmirsta,ar prisimenat ka apolas snekejo jei ismes Ieva, kiek pamenu zadejo susikkraut daiktus ir iseit, nematau as tu buvusio mento zingsniu

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Kodel manai, kad tik Jurga iveiktu Laimi??? Jurga per daug tyli ir nelabai turi savo nuomone, nemanau, kad jinai turi nors menkiausia sansa iveikti Laimi…Nežinau

Man Jolka irgi graziausia Taip Bet ir… hm… kvailiausia… Šypsena Na bet realiai nepazistu… negaliu sakyt kaip ten is tikruju…

Galvojau, kad ta fraze kazkada prisisapnavo… Cha cha Cha cha Tai jis is tikruju sake, kad iseis? Cha cha Vaj vaj… Cha cha Cha cha Kazas netesia savo zodziu… Uj uj… negerai buves pone mente… Cha cha

jolka hm… man ji atrodo pakankamai santuri ir kiek saltoka, siekianti savo tixlo… manau pames ji robke po baro…

Jolka grazi, bet jinai nieko nedaro ir nuo Roberto neatsikabina…tikrai nenoreciau, kad laimetu Jolka arba Robertas…laimetojo vardo nusipelne mano manymu tik Dainius

LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS LAIMIS
LAIMIS

Kvailiausia vien tik todel, kad su tokiu istizusiu robertu susidejo, kuris imituoja tikra vyra ir atseit ja gina nuo uzgauliojimu.o jei reiktu tikrai apginti, tai mautu i krumus.Ignoruoju

na nezinau, bet as negirdejau nieko panasaus sakant Nežinau o kada jis taip pasake??

as kazkaip galvoji, kad ne jinai ji, o jis ja… Nekaltas Bet Robke tai irgi kazkoks durnelis Cha cha Cha cha
Siaubas… Baisu Darausi kritike kazkokia… Nekaltas Anyway tik mano nuomone Labas

sake, bet ne i tiesiogini, o kalbedamas su ieva. isiminiau geraiMirkt nes norejau paziuret kaip ten jis iseis is to baro siandien… bet…

Neatsimenu… bet esu isitikinusi, kad kazkada girdejau… Nekaltas

Pritariu. Cha cha Taip Gerai

gales Dainius arabus pust kitiems,bet ne sio baro dalyviams JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Na visur skelbiama, kad uz Laimi balsuoja vien nepilnametes merginos (nors, mano nuomone, tai ne visishkai tiesa), taigi pries ji kris bet koks baxuras, todel rikia zvalgytis konkurenciu tarp merginu, o ka daugiau pasiulyt jei ne Jurga??? Agne tylumu panasi i Jurgita, taigi…

Na siandien istiesu Dainius pasirode Pavargęs. Ir siaip savo rekimu gryba pjove. Pamazu pradeda atsiskliest, kad kazkoks nebrendyla… todel, manau, kad jam uz tai turi but atlygintaIgnoruoju

man Agne uz Jurga idomesne Liežuvis Šypsena
As tai Laimi palaikau, bet jau pilnamete esu Drovus

lai pasodina Jolita,jei jau apie mergas prasnekom, vo tada tai butu intrigos, matau jau pilnas Roberto kelnesCha chaCha chaCha chaCha cha