Dainiaus issukis Laimiui. Kas paims virsu?

jo Taipšiaip Laimis man bent jau dabar atrodo nuoširdžiausias iš visų ir nebijantis pasakyti, ką galvoja. daer Agnieska galNekaltas Robertas su Jolita: Robertas, kai susidraugavo su ja, dabar tokiu ereliu pasijautė ir vis šoka į akis visiems, kas ką blogo apie tą paną pasako. Kaip praeitą transliaciją prie kiekvieno Laimio žodžio kibo, kai tas ką pasakydavo… Šįkart tą rolę perėmė Apolonas. gal ir šįkart muštynėm kvepia, nes baisai susinervinęs atrodėNekaltas

Na nebutinai balsavo zmones palaikantys Laimi… Galu gale buvo zmoniu nemegstanciu Ievos… O dar ir Apolonas isprovokavo… Bent jau man kazkaip po Apolono zodziu norejosi balsuot pries Ieva… Šypsena Bet gi beveik suvalkiete esu Cha cha Pagailejau litu Drovus

jeigu tiek laiko islaike tai ir toliau islaikys Mirkt Jauciu greiciau Apolonas neislaikys… Cha cha Cha cha

Na Apolonas labai Laimi suvare ir palaike Ieva, bet tikrai nemaniau, kad tai galejo Ievai padeti, Laimis per daug stiprus…

cia patys baro dalyviai didina (ne Laimis) reitinga noredami atsikratyti stipriausio zaidejo, o ziurovai aiskiai protestuoja, dauguma dalyviu pavydi Laimiui gerbeju ir sako kad jis tipo zaidejas, taip nera , jis turi daug gerbeju ir viskas, jis man ir is pradziu buvo lyderis tai kodel tik dabar pradejo ji vadinti zaideju? jis ir anksciau butu neiskrites atsisedes ant kedes su bet kuo Šypsena

Apolonas pasodino Ieva, o po to stengesi jai sulysti i uzpakali.Turbut tikejosi, kad Laimis iskris.

labai teisingai pastebeta

LiežuvisMirktMirktMirktMirktLiežuvis

Tai ir nepadejo Cha cha Liežuvis Ir sakau, kad man jo "palaikymas" pasibjaurejima juo kaip zmogum sukele Nekaltas

As manau, kad po sio sestadienio, kai kiti dalyviai pamate kokiu skirtumu pralaimejo Ieva, kita savaite jie kitaip elgsis su LaimiuMirkt

Mano manymu tik Jurga galetu pritraukti reikiama balsu kieki, kuris iveiktu Laimi, o uz visus kitus tikriausia tik tie, kurie be nuomones balsuotu.

44000 - cia jau ne juokas, tiek vaikai nesugebetu priskambint. Is to seka, jog Laimis yra palaikomas labai ivairios publikos.

Labai galimas dalykas, bet prodiuseriai turbut kaip numanydami - nupirko Laimiui kriause, tai tegu atvanoja gerai, islieja savo nervus ir isliks toks pat cool dalyvis, bei Baro lyderis.

bet issukis jau mestas,tai jau aisku kas sedes, ir aisaku kas vel laimes
Nekaltas

Jurga tikrai neiveiktu Laimio, nes ji ten kaip pele po sluota, nors ir labai grazi.

Isukis mestas, bet dar neaisku ar tam pritars lnk (nebutu pliusu ir minusu nakties… keistusi scenarijus biskiCha cha) Ir ar suzinojes kiek balsu buvo pries ievute Dainius pats nepataps myznium Cha cha

labai tikiuosi, kad Laimis Gerai

Butu pats laikas Jurgai, Dainiui, Agnei pereiti i Laimo puse, nes, manau, visad yra geriausia laikytis stipriausio barikadose. Dainius - jau buves lyderis, per greit prarado sava zavesi (kaip Baro dalyvis) ir turetu pradeti krautis manta, jei ketina aplauzyti ragus Laimiui…

As tai manau, kad balsave uz Jurga zmones balsuotu butent uz jos grozi… Nekaltas Nors siaip kiek kalbejo - tai protinga atrodo… Bet visitek jai kazko truksta… Nežinau Galu gale zmones ten ejo sou daryt… O ne i miss rinkimus… Kojyciu ir veiduko mazoka… Nekaltas

Liežuvis—mano nuomone— Liežuvis

As irgi noreciau Taip Gal dazniau reikes bara paziuret… Cha cha Sian kazkaip dideli ispudi paliko Cha cha Cha cha

Butent savo groziu ir galetu iveikti visas vadinamas Laimio sirgales.
Manau atsirastu daug vyruku, kurie mieliau paliktu Jurgita, nei Laimi. Kova, zinoma, turetu buti viena is atkakliausiu.