dacia

NA is lidlo tuos bomzpakius tai reikia isvaikyt Cha cha

ataskaita banginiams, kadangi dauguma puodu namie patikrinti ir tinka indukcinei tai uzsakyta indukcine.

Tai kaip ir sakiau, kad siai dienai mazai kas tuos netinkamus puodus isvis turi…

Papasakok ispudzius Taip Reikia ir man pasikeisti, ir orkaite jau nekokia, bet isijungus programke “kam mest dar veikiancius daiktus kai vaikai afrikoj badauja” Cha cha

ką indukcinė jama, duokit man kažką naujo sužinot? neržą? ar koks dugne lydmetalis turi būti?

juodą metalą, t.y. prie kurio limpa magnetas

Tips ple pristatymas tik kita savaite…

Kostai, tas tavo ale pazystamas neturi net elementariu fizikos pagrindu…tai tegul ir meto pinigus Cha cha

Tai pasiima magnetą ir patikrina, ar yra kažkas dugne ar ne. Cha cha Prie ko čia indukcinės galingumas vis tiek ne visai supratau.

Nusipirkt kaitlente pasitikrint paprasciau nei su magnetu pasiziuret turbut, nes daug pinigu turi Cha cha

Kiek žinau, tai indukcinė arba veikia, arba ne. Jei nefiksuoja objekto, nekaitina. Tai kaip gali tik biški kabinti - nelabai aišku. Cha cha

Aš irgi tiesą sakant tokias žinias turiu, bet tam žmogui kaip žinom px kabina ar nekabina Cha cha

Tuoj sužinosim, kad nepažįstmas, o draugų draugas, todėl viskas vilami na vode. Cha cha

Nu logikos yra, kad modernesne indukcinė geriau saveikauja su pusiau atitinkančiu standartus lydmetaliu. Pvz ner plienas 316 prie magneto nekimba, bet yra prastesnes rūšiės ner plienas, prie kurio magnetas kimba.

Yra kombinuotų rinkoje, kur pusė tokios pusė tokios, bet kažkaip mažas pasirinkimas ir sudėtinga techniškai pasirodė, atsisakiau minties.

Yuotubinis draugas?