dacia

tai va mastau ar sukandus dantis pirkti indukcine ,bet ple indukcine ~400eur, + puodai 300 eina nafik Cha chanu plemba kaitlente kuria naudoji 12 metu be perstojo manau tikrai gerai atlaike.

o kam tuos puodus keisti?

nissan Juke dar i biudzeta pataiko. tas kur su 192ag, tai visai toks funvagenas, bet i biudzeta nepataikys turbut Laimingasautoplius.lt/skelbimai/nissan-juke-1-6-l-visureigis-2015-benzi nas-12043481.html

Indukcinei paprasti netinka, bet kiek ten tų indų reikia? Dalis manau jau yra, nes dabar dauguma jau pritaikyti pardavime, nu nusipirksi kelis puodus kelias keptuves pradžiai ir vien ant elektros sąnaudų atmuši Šypsena

Kašikas 2.0 dCi trumpais atstumais sunkiai į 10 tilps UfffUž tiek imčiau Duster Cha cha Arba Outander/4008/C-Crosser Nekaltas

Nuo kada reikia TA lapą vežiotis? Juk suveda į sistemą ir mato tiek draudimus tiek TA. Aš nei techninio paso nei TA nesivežioju, kad nepamest Cha cha Nepamenu, kada būtų ko prašę…

cE kaip tevo garazo kaimynas su audi 100 vazinejo sake niekada neparduos- afigiena masina, ‘dabar jau tokiu nedaro’ … taip ir su kaitlente - sukandes dantis susimokei is kelias patelnias ir tiek reikalu, Moteris (lovoj) padekos Cha cha

Pradziai puodus su magnetu pasitikrink…nes man tas “paprasti puodai” siai dienai tai nz kur tokiu dar ieskot reiktu. Beto yra ir padai-adapteriai tiems paprastiems puodams, kad tiktu indukcinej

Yra ir peneso enlargerei

Nu turejau paprasta elektrine, esu turejas ir dujine ir dabar - indukcine. Nu insukcine dabartine ar del to mad indukcine, ar del to kad ale modernesne, turi f-ja kad uzverda vanduo labai greit, greiciau nei virdulys pora kartu turbut. Bet beveik nenaudoju to. O ant senos wlektrines irgi gan greit uzvirdavo. Gal ant duju kiek leciau.

Pradziai lendant giliau jei jau, tai pasigooglinkit kokiu butu perduodama energija : ugnis, paprasta kaitlente, indukcine kaitlente…ir kokie ju naudingumai procentais

Butu mano valia…virykle tik dujine…na o visa kita jau kaip sakant nuo pinigu kiekio Cha cha

Hollow, nesivezioju tik doku, ta ir draudima veziojuos. Musara gali uzlaikyti iki 30min kad patikrint tuos dalykus, o jei pamesi tuos šdukus, vapsie pajabat Taip

Blemba, aš šiaip irgi nesivežioju dokų. Bet buvom šią vasarą prie LT jūros. Draugelis mano mašiną vairuoja, mes alkoholinam. Sugalvojom vakare iš lempos palėkt iki Latvijos, kitą dieną į Estiją. Estijoj būdamas pagalvojau, kad jeigu sustabdytų, klausimas kaip reaguotų kad be dokų…

Kostai, indukcine naudingumas apie 90proc, kai dujine apie 40proc. Bet jei pajabat tai pajabat…Apie visa kita ner net ka diskutuot tada. Va tie puodai, tai tikrai pajabat…jei gamint nemoki, nepades nei tie puodai.

diesel1, jei latviai - tai apie 45 min., kol “patikrins”. Bet be baudų paleidžia.

Po darbo vel papuoliau, tai pasirodo jie pakeite taktika - skenuoja numerius ir ziuri ar savininkas is tos savivaldybes, vardo tik paklause ir viso gero.

Pirmas daiktas kuri naujam bute keiciau tai paprasta kaitelente i indukcine. Aliuminiu puodu amzius baiges. Del ko noreciau duju tai tik del moka kavinuko. Paprasta elektrine tai Nežinau jokio valdymo, kaip trukinys kol isibegeja paskui kol sustoja.

Tips, tauragėj prie lidlo sakė sukiojasi mentai ir skanuoja numerius. Pamato, kad iš kito miesto ir laukia kada pareisi

tegul skanuoja. Daug valdiškų Mašina, kurių savininkas - *****lizingas, registracija - Vilnius, tegul buria Ufff parėjusiam vadybininkui.