CX70


CX70

Kuo jis skiriasi nuo cx65 ? :confused:

joa, kuo? spalva?

visi kai vienas tie siemensai… todel ir myliu nokia :\

chiuju tik 3d java engine ir clip-it covers ka tie coversai daro neisivaizduoju bet vistiek Cha cha

clip-t coveriai, tai dangteliai, kuriuos galima keiti langvai, kaip noškėse Taipįtariu cx65 kad pakeistum dangtelį reikėjo ir kokiu atsuktuvu pasinaudot, nors to daryt pačiam neteko Ne

  • racija push to talk

gsmarena.com galit palygint Šypsena

Atminties skirtumas Nekaltas Kazkur skaiciau ŠypsenaCX65 turi 11MB CX70 turi 8MB

suks kaip ir visi zymensai,nokia valdo

kad cx65 pakeisti dangteli reikia spec rakto, kuris yeina i komplekta. Man rodos galima ir su paprastu atsuktuvu atidaryti

isvaizda nedaug kuo skiriasi nuo cx65

To durniu_vadas_n1–>> aš tai myliu Moteris

Man patinka Siemensai. Nokia tai kaushu telefonas kurie tik toki meniu su arklishko dydzio raidem supranta!

bbd ant nokia Siemens Rulez…

cx65 jokiu atsuktuvu nereikia ,nusiema snukis ir taip lengvai. o perkant jokiu raktu nebuna

Moby: nusisnekejai. CX70 kaip tik daugiau atminties. Cx65 11mb bendra ir tik 5mb rodos laisva buna iskart, oCX70 buna 8-9 rodos laisvos

yra yra perkant toks daikciukas komplekte speciailiai snukeliui atidarineti Šypsena

Na ka as zinau nokia asmeniskai vertinu tik verslo klases symbian telefus…Nes siaip gaidzius jie gamina…****a mala ir nori but pirmi krc Cha cha