CX65 firmware update

CX65 firmware update

labas, turiu as cx65 dca-540 usb kabeli ir su juo neiseina updatint softo. gal yra kokia neoficiali programa su kuria galima updatint firmware per usb? nes viskas ka randu tinkia tik com portam. thx

kiek esu girdejes tai tiktu nebent dcs-500 ar 510. bet as to aparato neturiu ir nesigilinau perdaug. galiu klysti.

siap jo 500,510,520 tinka bet va as tai klausiu ne del kabelio o del softo Cha cha

jokios atsakomybes neprisiimu, viskas tik ant tavo sazines: Daryta su DCA-510, irgi USB kabeliu download.siemens-club.ru/files/flash/cx65/cx65160300.xbz_servic e.exe isjungiau telefona. paleidau programa. pirma varna uzdeti. spaudi start, tada greitai ikisi kabeli. pradejo flesinti. tik batareika 100% ikrauk butinai. pabaigoj numete klaidos pranesima, bet nekreipiau demesio, viskas ok. ir dabar turiu sw16 ir man 3D Rally veikia Mirkt liuks! Atrodo, kad problemu nera, bent jau kol kas…

su DCA-540 kabeliu softo updatint neimanoma nes jis yra visiskas usb skirtingai nuo dca-510 kuris yra Com su usb emuliacija ir dca-500 grynai com, tagi dairykis kito kabelio jei nori naujausio fw

O ar imanoma butu kokiu nors 3rd party budu padaryti update per IrDA? Nenoriu +100Lt moketi uz ta kabeli vien del update’o Piktas

per irda ne. o seip kabelis turgui apie 15lt

nunesk i garantini(jei tox yra)sakyk strigneja,dar ka prikurk.jie paims ir for free uzmes updata.wsio

Siaip jis man is tikruju ka tik uzstrigo. Tai toki ir paliksiu ir ryt nunesiu i omni. Hmm… mobiliuju tel. gamintojai pereme Microsoft’o praktika: isleidziam produkta o po to 2 metus ji taisom?! Ne