Cx65 ar nokia3220?

Cx65 ar nokia3220?

Kas geriau, ar nokia3226, ar siemens cx65? padekit apsispresti, nes su cx65 dar neteko dirbti.

Tokiu temu pilna. - mokek naudotis paieska.

Man neteko dar bandyt 3220, pats turiu cx65. manau taip: jei tau reikia wap ir nenori uz tai daug moketi imk cx65. siaip funkcijos panasios, gal cx65 kiek daugiau turi visko. kita vertus jei is tele2 imi gali bandyt 3220 ir uzsisakyk ta paslaugu paketa uz 10lt ir gausi 50mb full gprs su kuriuo 3220 eis. kadangi wap funkcija man ypatingai svarbi as taip del to ir galvoju. nezinau kaip kiti…

as imciau nokia 3220,nes siek tiek retesnis telefonas nei cx65 Šypsena

Nieko gero siaip ta noske…O dar wap su labas ar extra newejk…cx65 imceu

Ar kazka labai baisaus… Ar kazka labai nuvalkioto… Visgi imciau nuvalkiota ŠypsenaCx Taip

Dar nezinau apie cx65 o kiek laiko jis filmuoja?

Po 1min

Labai jau zaisline nokia myrksi kaip swiesos efektai.Ir be to ka nors siuncint nematysi nes deda tiesiai i papke paziuret gali tik isejas is wapo.

Cx65

Nezinau kaip kitiem, bet mano cx filmuoja ilgai, turejau kazkada 1mb atminties laisvos tai pabandziau ir pavyko beveik 2min isfilmint, daugiau nelabai noriu trint

Djkipras, dabar tik nepabek ŠypsenaTikrai daugiau nei minute filmavai? Kiek laiko? Kiek max galejai?

Tuo metu max buvo berods 1:46

Tiek ir prifilmavai? NekaltasPas tave sw25?

Kazkas atsitiko, dabar specialiai paemiau aptryniau, rodo 2:37min, bet filmuojant pats tel stabdo irasa, 7, 28, 42 sek ir pan. kas cia dabar ivyko? sw 12

Kodel sustabdo nezinau NustebęsBe to,kiek pas tave rodo man nesvarbu, pas mane 5:03, bet tik minute galiu filmuot. Mane domina kiek realiai ilgiausiai ESI nufilmaves. Nesinori gi tiket,kad tavo cx kazkuo ypatingesnis nei mano Šypsena

Paskui pameginsiu dar pafilmint kai susisiusiu viska ka teko ka tik istrint

Nu pabandyk,man idomu Nekaltas Šypsena

nu ka, as siulyciau CX-65, nes tiek prisiskaiciau apie si mobiliukiuka, tai ir pati imsiu… o man NOKIOS ATSIBODO Piktas jau antiek tai pyyyyppp turejau nokia 3310 ir 3220… sudai… zonokit neverta imt, PATIKEKIT(as zinau ka sakau:p) na aisku kiekvienas pagal kazka tai ima, taciau as patariu tik SIEMENS CX-65 Flirtas