Corel ar photoshop7, kuris geresnis?

As niekad nesu naudojes corel (isskyrus Painter) todel labai myliu photoshop Šypsena Gerai pasedejus prie jo galima ismokti daryti bet ka. Labai man patinka automatizavimo galimybes. Buvau suzavetas kai pirma karta sumazinau visa folderi nuotrauku (apie 150 ) per pora minuciu. Vektoriu garfika galetu buti geresne bet tam juk yra Ilustrator. Is tikruju Valius sake tiesa Corel nera populiarus uzsienyje. Kiek teko vartyti zurnalu apie kompiuterine grafika ten beveik niekada nekalbama apie corel (kartais buna tik maza komercine reklamele) uztat apie photoshop pastovai vyksta aptarimai daugybe tutorialu ir kuriniu ekspoziciju atliktu su sia programa. Photoshop yra vadinamas "industry standart aplication ". Labas
P.S reikia Painter7 vaistu Šypsena

Akturai, as tikiu kad Adobe Photoshop gera programa pixelinei grafikai.
Ir manau kad tai ipratimo ir dazniausiai pacio pirmo pasirinkimo itaka.
Su Corel pradejau dirbti, mokinausi, studijavau galimybes dar 1994-95 metais. Nepamenu koks tai Corel buvo… gal Corel 2 ar Corel 4. Seni laikai. Bet kai pradejau dirbt su Corel tai atrode kad ner geresniu programu. Bet taip jau susikloste kad gyvenime teko perleist per rankas ir Jasic ir Adobe ir kitokius, smulkesnius softelius… aka Xara 3D, ACDSee, Cool 3D, Microangelo, visa kruva animatoriu, vieweriu, bet matyt nuleme tolesni pasirinkima pirminis ir sugrizau prie Corel paketo.
Tikiu kad sekmingai buciau dirbes ir su Adobe Photoshop, Ilustrator ar kitu kokiu Adobe produktu. Bet yra taip kaip yra. Jei bus reikalas, manau sekmingai grisiu prie sios kompanijos produktu… vis viena piratnamis… Nekaltas

bl, aciu, kolega, kad pastebejai - as norejau pasakyt "redagavimui". nieko tokio, visi kartais buname Girtas prie kompo Cha cha

na, dar reikia ziureti kur dirbi. visur ir visada kiekvienas renkasi paketus, atsizvelgiant i tai, kur jis realizuoja savo veikla. pvz maketavime tia tik corelis, o stai web kurime (na as cia sedziu Šypsena ), tai uz photoshop tinkamesnio nezinau, kadangi webe pixeline grafika yra geriau naudoti. taciau, kaip buvo toks isireiskimas temoje: corel ar photoshop kuris geresnis? tai as galiu perfrazuoti i kiaule ar karve, kuris geresnis? nes, matai, temos autoriau (pamirsau tavo nicka), photshop yra pixeline grafika o corel draw vektorine. ne, nu as suprantu, kad photopaint yra, bet tada ir rasyk adekvaciai, o ne tik corel. corel siaip dar ir ofiso paketus leidzia Šypsena bet cia siaip tik as priekabiauju, nes neturiu ka veikt Šypsena. taciau norejau pasakyti tai, kad abu sie paketai yra puikus, ir kas kuri naudoja ju reikalas, nes ju naudojimas priklauso nuo to prie ko dirbi. Stai as naudoju abu: photoshopa web kurime, o cereli draw - logo ir ivairiu diplomu ir pan.

naudokit i sveikata ka norit ir uzteks svaigti kuris geresnis, nes jie abudu geri!
Laimingas

Is tikruju nera cia ka gincytis. ŠypsenaKas prie ko priprates tas tuo ir patenkintas. Yra zmoniu kurie ir su daug menkesnem programom sukuria sedevrus

Aš užkietėjęs Photoshopistas, net nedrįstu kitų programų liesti Cha cha Man jis tokia sava programa, tai prie kitos pereiti būtų labai problematiška. Tiesa sakant, su Corel Photopaint teko tik labai seniai krapštytis, bet jau tas tipinis Corelio feisas Veee Todėl nenaudoju jokios Corelio programos. Na naudoju, bet ji ne visai Corelio - tai Painter.

kad corel photopaint yra geras, tai tikrai sutinku, pac juo naudojuos ir dziaugiuosi, bet ar jis geriausias, na nzn… photoshop irgi lux, bet as tiesiog neprates prie jo, taciau kad buten apie sia savybe snekant jis coreliui nenusileis.

bet tiem kas tik pradeda siulyciau Corel 11, ypac kas angliskai nelabai supranta, corel’is, bent man, yra labiau "users friendly" kaikuriuose vietose

man siaip irgi corleio feisas Veee vemt vercia, photoshop man daug labiau patinka, bet ka darysi : yra tokiu dalykeliu, kuriuos kurdamas be corelio neissiversi.