Cookies

Cookies

Sveiki, apsiLAMinsiu as cia taip ganėtinai… Bet vistiek paklausiu… Pas mane man atrodo yra problemos su cookies :-/ A juos kaip nors galima perinstaliuot? Jei taip tai ishkur parsipumpuotMirkt Niekad nebuvaus susidures - NZN…

o tai kokios tos problemos jei nepaslaptis

Nori perinstaliuoti cookies? Hm… Cha cha Idomi situacija

juos gali ishtrinti, jei pas tave win98se - tai eini i c:\windows\cookies\ ir apsivalai nuo visko Mirkt

Na taip. Arba Tools/internet options/delete cookies. Bet perinstaliuoti Apakęs as pvz negirdejau to, kad bootu imanoma Cha cha

Nu pirmiausia tai ta reklama su ciukcia ishsikishinejo po 100 kart per diena… adminai sake kad gali but problemos su cookies… Bet jie yjungti… ir kitur veikia… o cia nea… + su bangos skinais, jie man irgi neveikia… hm… kas galetu but?

hmm matyt gali buti kad banga neiraso cookies kad buvai jau bangoje ir matei ta reklema…tai gali buti del keletos priezasciu…gali buti kad kompas neleidzia bangai irasyti cookies arba kad bangos adminai blogai sutvarke cookies sistemas bangoje…jei turi ie6 bandyk banga.lt ideti prie trusted sites gal tada leis i kompa idet bangos cookies ir dar butinai enabling cookies, nes kitaip net svajot negalima kad cookies bus irasyti i tavo kompa…seip tai ta azijiete ir man ramybes neduoda tikriausiai kalta pati banga…

Kiek zinau cokies reikalingas kad greiciau ineto puslapiai krautusi,
o ar ira garantijos kad man neprilys i Cokies failu su virusais? ar
galima pasitiket Cokies kai ijungi rezima "isaugoti kietam diske"?

valbal

Cookie Cutter PC v3.01 pas mane Xp pro net nebandziau instalinti nes nesusidures dar su tokiomis bedomis tai va ziurek jai kasŠypsena

[quote]valbal rašė:
Kiek zinau cokies reikalingas kad greiciau ineto puslapiai krautusi,
o ar ira garantijos kad man neprilys i Cokies failu su virusais? ar
galima pasitiket Cokies kai ijungi rezima "isaugoti kietam diske"?
valbal
[/quote]

Cookies yra skirti tarpinei informacijai įrašyti, o ne tam, kad puslapiai greičiau krautųsi. Iš esmės tai yra paprasti tekstiniai failai, kuriuose rašoma tavo sesijos ID, ar balsavai už kokią nors merginą, ar jau matei šiandien čiukčią ir t.t.

nu veikia instalinau viskas atrodo ciki paziurek jai kas downuladuose