Connect

Issirinkau LED TV 4k. SAMSUNG UE50NU7472 Man jis tinka. Jis yra su geresne matrica ir su metaliniu, bei balsu valdomu pulteliu, bet pagrindinis pliusas del matricos, nepamenu kaip ji vadinasi, kazkas Dynamic color, 1800 PQI ir t.t. NekaltasKaina tinka, Aviteloj tarkim 549,99€. Bet jis turi man labai dideli minusa, tai SIDABRINIS remelis Piktas Kanda. Reikia juodo! Tai gal ka patarsit uz panasia kaina? Gali buti Samsung arba LG. Gali but 49 arba 50". Gal kas ka nesenai pirkot panasaus, nes jau trecia diena vargstu su rusų otzyvais ir obzorais, ir lakstymu po pardes paziuret realaus vaizdo Cha cha

jei kas nesuprato ir apie youtubes sapalioja, tai sukonkretinsiu jog 5 metų Teslą su telefonu belenkaip valdai, o čia štai sužinojau jog kažką ‘Aubi’ “prigalvojo”…

Man maloniau su rankom …

As ir su tuo paciu klausimu, tik didinu iki 55" ir kazkoks oledqled ar kaip ten vasinasi

apie ka jus cia ? Paplepėkimmane jau seno modelio “naujas” automobilis be raktelio nervina… Cha chao jus apie smart led tv mašinoje Juokiasi

efix, reik svelniai tariant nelabai gurdiu but, kad neskirt zodziu “prisigalvojo” ir “sugalvojo” reiksmiu Juokiasi

Auri, nėra pas A4 tokios galimybės Ne Ir nereikia Cha cha

Efix, čia maždaug kaip “pas MB/BMW/Audi” jau 10 metų pniaumos, keramikiniai stabdžiai, paskutinės kartos laser, matrix ir pan. LED, o ką Tesla? Kada sukurs automobilį? Cha cha Kas liečia šią technologiją, man sunku lyginti, tiesiog rašau savo findings, nei giriu, nei ką, ko jūs čia tą Teslą kišat Taslafanbojai? Cha cha

nukopipyzdintas senas featuras vadinkit kaip norit, tau Auri atrodo lyg naujiena, parašiau kur ji yra ir tiek

Tesla ant batareikos 400km, o audi tavo kiek ant batareikos gali Ufff Cha cha Cha cha

audi batareika gali uz 100 pasikeisti - kiek teslos batareika kainuoja ? Cha cha

“Nukopipyzdintas”, tai čia kaip? Ir apie kurį tu čia featuresą kalbi? Cha cha Man ne naujiena, bet jūs, fanbojai, nebenupezkit. Smarthause sprendimų kūrėjai irgi iš Teslos kažką “****ino”? Čia kaip Samsungas ir kt., “nupyzdino” išmanaus telefono principus nuo Apple. Žliumbia Cha cha stabdykit arklius

suomis, kiek gautum pridaves teslos baterija i skupke Cha cha

Nerijau, ale kiek už ją sumoki pradžioje Kietas

nerka, jeigu jau 400km kaip koziri metei, tai bent pasidomek pradziai kiek gi ta audi ant batareikos gali

Norėč aš šiaip pažiūrėti į tą Teslą važiuojančią 400 km šiomis dienomis. Cha cha

vycia, juokas cia buvo Juokiasikad visi cia su tesla lygina, norejau ir as palyginti Juokiasi

Drovuso as jau info suradau Juokiasiev-database.uk/car/1092/Audi-e-tron

beja audi duomenys paga nauja skaiciavimo sistema - relaiom salygom, o ne pagal senobine teorine

Nekisk cia etronu, as apie aurio q7 kalbu Uffftaigi aurio lygina cia su tesla, o ne kazkoki etrona