Connect

o kai su telefonu prisiartini prie ‘Aubi’, nepasitinka su šviesomis? Dar šito “nesugalvojo”?

Ne, jie galvoja ar snukio liftui idejus ta pati 20metu senumo 3.0tdi v6 vis dar pirks

O ko AGA33 juokiasi? Cha cha Jam niekas nesakė, kad objektyviam lyginimui abu produktus žinoti reikia? Cha cha

man “patinka” tie kurie naujas masinas lazdavoja ir expertsus vaizduoja, nors visos zinios susideda is to ka youtube mate Gerai Juokiasi

Auri tai tu ir palygink, vieną jau turi. Manau tau nebūtų sunku surasti Tešliu tų pačių metu pas ką nors. Tada pateiksi. Vycia@ čia ne mašinos lyginamos.

o kas ?

Man primena situacija apie stora boba…nu bet ji skaniai gamina Juokiasi

AGA33, man kaip ir nėra tam poreikio, mane automobiliai domina labiau, o vat tu iš ko jokiesi? Cha cha Įtariu, pats abiejų produktų nečiupinėjai? Cha cha

dr tai jeigu skaniai gamina, tai visa seima bus stora …tfu stambiu kaulu Cha cha Cha cha

As kampe pasedesiu, Auris patyles Cha cha

Tai kuo norėjai pasigirti šiuo konkrečiu atveju, jei nedomina? Cha cha

tai ne nx ! Klasta ne apie masinas gi kalba

AGA, ta prasme? Tu atsakyk į klausimą, čiupinėjai abi technologijas, ne? Jei ne, klausimas tau, ko dantis rodai? Cha cha

Kitas dalykas, kad pasigirti aš nenorėjau, norėjau papeikti neišbaigtą VAG produktą, jei nepastebėjai. Cha cha

Auris neber cia ka diskutuot, gi pasake jau bura, kad cia ***** ne technologijos, vadinasi ***** Ufff vat kai galesi savo audi prie n69 pajungti tuomet bus Gerai

Gerai, tyliu. Drovus

69- international number of love Gerai Juokiasi

Vaziuok i buros Vimota, suprogramuos ir dar i baka tableciu parduos Taip Cha cha

Loxatorius ir ximijoj zalias, kaip matau

Turi dar tablečių?