Company Of Heroes - Oficiali tema

Company Of Heroes - Oficiali tema

Yra norinciu gal pazaisti per hamachi ?

Joa , pritariu visiem prisijungt, per neta super tiesiog Šypsena Gerai
network: mariens2
pass: coh

O jūs gerai lošiat? Bo aš tai lamaCha cha man neįdomu bus prieš profus loštCha cha

prisijungciau jei dar tureciau, be to zaides tik spalio menesi…Šypsena

Nusibodo man losti. Tie kariai kartais tikri idiotai Blogai

ha, mes patys lamos, dviese pries expert kompa prakisom Cha cha , bet efektas tai nerealus, losem viena uz fritzus, nusiunciau kulkosvaindininka i mapo centra, i pastata, tai jankiam kaip rakshtis subinej, apsaudydavo visus pestinikus, po to sajungininkai pradejo skverbtis i musu teritorijas, tai pagrindini darba , gynyba atliko mano stormtrooperiai ir ju supportinimas,galu gale sajungininkai sutrupino du musu tigrus,priesu pozicijas pastoviai apsaude musu nebelwerferiai, paskui priesas mete savo calliopes Šypsena, vienu zodziu 1h nepertraukiamo veiksmo Šypsena , jiega, ka as galiu pasakyt , o zaidziam paprastai, susijungiam sutartu laiku (per irc susirashom) i paskirta hamachi kanala, pasijungiam per lana ir zaidziam Šypsena
Man tai saunausia, kai vienas pasiima pvz Defence doctrine, kitas Blitzkrieg, t.y kitokia ir vienas kitam padeda

Beje, pas mane portai uzblokuoti, buvau visai prarades vilti, kad nebegalesiu ne vieno geimo per neta losht, ir vhalia, pabandziau vakar per hamachi - viskas veikia, o del patirties, tai dar gana zali siame zhaidime…

junkites per hamachi i sita networka

Reiks gal ryt pabandytŠypsena

[quote]O jūs gerai lošiat? Bo aš tai lama man neįdomu bus prieš profus lošt
[/quote]

Tai kad mes ir zali, butumem profai ziuretumem kazka rimciau i online Cha cha, junkis i Hamachi, visada galima pazaisti vakarais, hamachi serverio duomenis kazkas dave, butu vis smagiau pazaisti 4vs4 Šypsena O kas liecia veiksma, tai jo pakanka, kartais net perdaug Cha cha