Commodore Amiga 2000?

Commodore Amiga 2000?

Gal kas turit Commodore AMIGA 2000 startinį diskelį (3,5 colio)? Draugelis, visiškas glušas, parsivežė tokį stebuklą iš vokiečių ir nenori išmest…Help pleaseLabas

taip turiu… suzhinok koks KickStart’as. ar 1.3 ar 2.04, ash vln jei ka Taip

Nieko aš ten nežinau…Įjungus kompą ekrane pasirodo ranka su ištiestu smilium ir flopiko piešinys, dar kažką rašo, bet jau neatsimenu ką…

viskas aishku Kickstartas v1.3 arba v1.2, o tai kam tas startupinis, ten smaukalinis OS’as bus 1.2 arba 1.3 versijos, o koks nors HDD yra? na nebent ten zhaidimus ar demkes kokias parsukinet galima visai cool Taip sakau jei vilnius tai privatuok - ka nors sutarsim…Nekaltas

O brolau, tas kompas ‘durnių Kalvarijoj’, o apie hdd nežinau, ašjo neardžiau. Mačiau kad yra du flopai - 3,5 colio ir vienas - 5,25 colio.
Ir tuo mano žinios baigiasi…Labas

na tada neisivaizduoju kuo galechiau padeti, mest neverta, galima pazhaist gerai duoti vaikams, zhaidimu tikrai neblogu yra Taip, bent jau pas mane keli cd yra, tai ten beveik visi gejmai Šypsena

Dabar tas draugelis vėl vokiečiuose, kai grįš - užtrumpinsiu…Tada matysim, gal leis dėžę atsidengt.