Colin Farrell

Colin Farrell Gerai

Kaip manote ar tikrai tvirtai ant koju stovi, aktorius, dabar jau tikra Hollywoodo zvaigzde - Colin Farrell, ??? Nekaltas
Collina pirma karta pamaciau Minority Report’2002, tenai man labai patiko jo vaidyba Gerai Taip
Bet tikra zvaigzde, mano manimu ji padare filmai: Phone Booth’2002 ir The Recruit’2003 !!! Buvau nuliudes, kai pamaciau ji Daredevil’2003 Taip
Jam, tik 27 metai Apakęs, o tiek daug pasiulimu, kiek turi jis, neturi, turbut, dabar nieks Hollywoode ir netik jame, gal Nicole Kidman ir Johnny Depp Taip
Spreskit patys, jau siais metais jis nusifilmavo 5 kinojuostose ir visi jie tikrai neprasti ir daugelis is musu yra tikrai jos mate:The Recruit, Daredevil, Veronica Guerin, S.W.A.T. Intermission Apakęs !!!
Sio metu is filmojasi pas Oliver Stone, kinolentoje Alexander, kuriuos biudzetas jau dabar yra vienas brangiausiu per visa kino istorija Apakęs
Manau, kad turim tikra S-U-P-E-R Z-V-A-I-G-Z-D-E, be to mano manimu jis P-U-I-K-I-A-I vaidina !!! Taip

Sutinku, jis talentingas aktorius ir visai niekoMyliu, visu filmu nemaciau, bet is to, ka maciau, drasiai sprendziu ir apie kitus filmus Gėlė
P.S. norejau pirma nerasyti, nes kaip supratau, as tavo klonasJuokiasi, tai galvoju, vel prisikabins kas nors su itarimaisPavargęsJuokiasi

Na… Per anksti dar apie tai sprest Nekaltas

jo tu teisus.Gerai

man nepatinkaNe

kaip aktorius jis tikrai neblogas vaidina puikiai vaidmenys neleksti nu nebent daredevil galejo ir nevaidint ten bet swat rekrutas ir telefono budele jega

nu man tai jis ypac ziauriai patiko Phone Booth filme Gerai gerai suvaidino …

Niu tai hollywoodo tusoj Colin Farrell dar ne tuzas, iki tokio statuso dar tukstanchiai myliu. Bet, kad jis yra labiausiai WANTED jaunas aktorius, tai tiesa. Tokie filmai kaip Daredevil jam balus neauk6tina. Taip ir norisi su6ukti: colinaaaaaaaas nedaryk tuo daugiau.
Anaiptol -
Top Selling Colin Farrell Films

  1. Daredevil (2003)
  2. The Recruit (2003)
  3. Phone Booth (2003)
  4. Minority Report (2002)
  5. Tigerland (2000)

Manau Alexander (2004) i6taisys ta nesamone.

Žvaigždė Colino Farrello filmografija:
Taurė
Ask the Dust (2005) (pre-production)
Alexander (2004) (filming)
Home at the End of the World (2003) (post-production)
Intermission (2003)
S.W.A.T. (2003)
Veronica Guerin (2003)
Daredevil (2003)
The Recruit (2003)
Phone Booth (2002)
Doctor Sleep (2002)
Minority Report (2002)
Ordinary Decent Criminal (2000)
The War Zone (1999)
Drinking Crude (1997)
Hart’s War (2002)
American Outlaws (2001)
Tigerland (2000)

Galiu pasakyti tik tiek - artimiuasiu metu jis tikrai nepaslys.

Tiksliai pastebeta Taip

Idomu butu palyginti Colina Farrella su Orlando Bloomu. Turiu omenyje
netik populiarumo laipsni.