Climatronicas + dujos ???

Climatronicas + dujos ???

Gal ir keistai skamba klausimas, bet jo esme tokia. Nusipirkau Reno Safrane, kuriame yra klimato kontroles sistema, artimiausiomis dienomis zadu is pasato permesti dujas, bet siulo papildomai deti kompiuteri, tipo nedirbs normaliai motoras , kadangi besijunginejantis kondicionieriaus kompresosrius labai apkrauna varikli, be kompo neis sureguliuoti variklio darbo ypac tuscioj eigoj. Gal kas susiduret su panasiais variantais, ir galit patart is patirties. (VBS - viena bobute sake - patarimai nepageidautini)
Aciu

nu siaip idomus variantas gal ir yra kiek teisybes nes kiek vazinejau su tevo masina tai pastebejau kelis kartus kai ant laisvu buna apsukos biski sukyla ant kokiu 100-150 aps/min

nu va ir nick’ai panasus tai ir problemos tos pacios.perskaites temos pavadinima is karto supratau apie ka kalbaTaip
Pas mane oooo200 ir vargstu su dujom-turbo nenoriai jas priima.kol klimos nebuvau susitvarkes viskas dar normaliai-kenteti galima.nu bet su klimaNe
zodziu taip-trasoj tai neturi reiksmes-kompresorius isijungia, issijungia bet varai ir tiek.bet mieste tai Žliumbiazodziu sustoji prie sankryzos ir reikia sukti i kaire-is priekio parvaro masina.vietos i valias tik va isijungia kompresorius tai tada pradedi galvoti kad gali baigtis tavo kelioneBaisuatrodo kad masina kazkas laikoApakęsnezinau ka darysiu-tiesa jau dujas reikia pareguliouti ir bandysiu per kokius 150rpm pakelti apsukas.tai dar gerai kad mechanine karobke,o jei butu automat taiNe

Tai kas darosi? Padusta?

ne dusta, o kol pagriebia dujos vaziuoti tai kokios 2 sek. praeina,nes tada nukrenta apsukos iki kokiu 700rpm.

Pas mane kaip tik toks variantas :klima,dujos,automatas.Gal nepatikėsit,bet veikia ir važiuoja.Tik dujų kompo nėra(jei veikia tai gal ir nereikia jo).Netikėkit nei vienu dujininkų žodžiu,kol savo kailiu neišbandysit veikia ar ne.Šiaip tai laisvos apsukos reguliuojamos įjungus beveik visą elektros įrangą(šviesas ,klimą ir t.t.)

Na net nezinau. Aisku sutinku, kad su kompu geriau, bet… Du draugai turi susideje paprasta dujine i tokia pat auto, kaip tavo. Na ir jokiu problemu neturi, na aisku ziurint kur desi, ir kaip, bei kokia iranga sudes. Na jei turi $ tai patarciau deti su PC, bet jei ju neturi, tai ir be PC gerai eis, tik svarbu, kad gerai sureguliuotu.

lama tu taves niekas neklausia kaip eis ar neis ,matai kad zmones sako kad dujos su klimatroniku biski ciudinasiKietas

chmm…taip ir nezinau kaip elgtis - aisku tikiu kad su kompu butu geriau, bet $$$ kiseniu nedrasko…na yra dar laiko iki antradienio pagalvot…

Nieko tau tas kompas neduos. Jis reguliuoja kuro misini, o ne apsukas. Apsukas reguliuoja pacios auto laisvos eigos daviklis, o butent auto su klima ar paprastu kondisinu turi papildoma davikli laisvoms apsukoms kai yra ijungtas kondisinas. Ot teip. Mano Safranui idejau paprasta buterbroda ir eina kaip uoga, na tiesa dabar dar nusipirkau papildomai EKO sistema (is turgaus uz 50 Lt), somazejo tik duju sanaudos ~ 1.5/100 km ir tiek. Variklio darbas nepasikeite.

??? kas per eko sistema uz 50 Lt???
koks motoras safrane ir kiek duju ima?

TaipTaiporams sushilus buvo problema, bet pas legacy besimokantis kompas , nuresetinau ir su klima ijungta persiprogramavo, rudeni procedura pakartosiu Laimingas

Tai paprasciausias valdymo blokelis valdantis sklende ant duju paemimo shlangos remiantis liamda zondo parodymais.
Safrano motoras tai aishku 3.0 l, ba mazesnis kaip tai sunkiai tokia masina patraukia ŠypsenaTaip
Duju sanaudos: mieste vaziuojant (nedraginant) 12-13 l/100 km
uzmiestyje, vaziuojant iki 130 km/h - ~8-9 l/100 km.ŠypsenaTaip
na mieste padraginus - tai ir visi 17-18 l/100 km

Nu pas mane 2.2 12v 101 kw motoras…tikiuosi kad man jo uzteks, aisku po pasato jauciasi kad ne tokia sokli masina ypac prie zemu apsuku, bet jei jau uzspaudi tai eina pakankamai neblogai, tik tada geriau neziuret ka rodo kompas Šypsena
O kokios kontoros ta eko sistema, kad taip pigiai?? o tai man siulo sistema kuri kainuos apie 500 Lt…kitur sako kad kainuoja apie 350, o tipo kazkokia lietuviu sukonstruota is vis uz 150…

Kokia yranga buvo tame passate?
I ipurskima jau reiketu truputi rimtesnes,jei passate karbas buvo

Jau po visko…Landi Renzo iranga, perdejo, ir kompa dejau, kaip ir nieko eina, tik dar pora problemeliu like, matyt teks dar pavaziuot iki chebros kad kompo nustatymus pakoreguotu.