ciuvai lakuotais nagais

cia gal tu biski atsilikes…jei nzn taj jau senai ne tik pankai nagus lakuoja Nekaltas pasiziurek vln klp pilna hoperiu lakuotais nagais Liežuvis
apie uzsieni tai jau net nekalbu…vokietija,anglija,prancuzija…
peace

nu nenoreciau,kad mano bernas lakuotu Ne

Baisu kas per debilai Veee Kanda

Nu ir susimane tie Lietuvos hoperiai…Juokiasi

bernai su lakuotais nagais??? cha cha cha cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chatik nepykit…bet prajuokinot…labai atsiprasau uz juokaTūsas

Kodel manai,kad kas nors cia turi pykti?

nezinau man tai pvz. zwengas ima… na jai facanai dazosi taip tik ‘be proto’ kai uzeina per koki tusa… va viena karta mes pas viena gera drauge sawo plaukuotas kojes skutomes (pagere aisq) pajutom ka merginos istvere (bebejo visu koju neskutom tik lopineliŠypsena
… patikekit manim tikrai skauda!! gerai kad mums toke laime ir nereike ju zarint plikaiŠypsena
o seip tai kreivai ziureciau jai pamatyciau jai kox bachuras su lakuotais nagais koju sorry bet man jis pasiroditu kazkox netox ‘pedalas bbd’ sakyciau, bet nesupikciau jai koki romantiska vakara man mergina nulakuotu kojos pirsteli…Liežuvis

cia tikriausiai pyydaru mada BlogaiVeeeBaisu

ziauru… Cha cha

keista, kad hoperiai lakuoja nagusŠypsena shiaip manau atrodo gana originaliai, bet nepatinka… ash ir pats truputi hoperis, bet nagu gyvenime nelakuochiau, tai labai moterishkai atrodoŠypsena) norint kazkuo butinai ishsiskirt , galima sugalvot ka nors ir idomesnio…Baisu

Ka jau ka, bet nagus lakuotis tai toks ****as, kad ejna … Pirstus riekia islauzyt ir nesilakuos

tik lapu*chai dazosi

Tokiu dar nemaciau atvirai pasakius.Bet mano nuomone tegu vaikinai lieka vaikinais.Butu keista matyti juos lakuotais nagais ŠypsenaŠypsena

nu naciort kaip tokiu "bachuru" nekenciu

klasiokuj karta nagus buwaw nulakawus zaliaj artaj melynaj…a poto jis manApakęs

Negadinkit vyru populiacijos.