ciuvai lakuotais nagais

Ja, bachuru nagai turi buti tvarkingi, bet lakuoti, tai per daug jau bobiska Ne

Niuz jei jiem tai patinka ir jei jauchiasi laisviau tai kodel gi ne…Tūsas Kokiu shiam pasaulyje keistenybiu nebuna…Nekaltas

Iskrypeliai.Kanda

As jau tokiu baxurais nelaikau…

Niu klausykit zhmones… Kaip leopoldas yra pasakes: gywenkime draugishkai…Šypsena Ish kur tas prieshishkumas ar inirshis? Nejau jums jie taip kliuna?Šypsena

Nu man nepatinka. Toki pamacius palaikau gejum Ignoruoju

pritariu Taip man tai patinka tokie zmones kurie is pilkos minios nebijo issiskirt todel ir tie naguciai visai idomiai atrodo Nežinau tokio bachuro sunku butu nepastebet Žvaigždė bet cia aisq kiekvieno asmeninis reikalas… jauciu jegovai atrodytu kox jaunas verslininkas su kostiumu ir lakuotais nagais Baisu

Dieve,Dieve pasakytu bobute.Jei zmogus(vaikinas) yra "tupas"nieko nesugeba,yra dundukas,tai nagus nusidazo ir jis jau labai labai protingas,nejuokinkit.Siulau nauja mada.Nusipjauti ranka,ausi juk labai grazu,ar ne?

tu pirmas pabandyk as tada paziuresiuJuokiasiCha chaKietasCha cha

nu sorry bet tu jau cia nusisnekejai…kas tau sako kad jei jis nagus nusilakavo tai protingas? Juokiasi cia gal jo budas maistauti ar pan… kitiems irgi durnai atrodo kai bachuras su kostiumu vaiksto Nekaltas o apie rankas ir ausis tai isvis patyliu… Nekaltas

P.S. daugiau tolerancijos peace Mirkt

Pries ka maistauti?Sveiko proto zmogui bachuras su kostiumu durnai neatrodo.Tik iskrypelis,nestabilios psichikos asmuo gali lakuotis nagus.

Man tai kazkaip nepatinka… Nzn net kodel, bet nea… Ne

Jetus…kas toliau?

o man nei bjauru, nei ka.jei tinka,tai kame problema?bukim tolerantiskiTaip

na man tai nelabaiNe

o dieveApakęs va del ko issiskirciau su vajkinu! jei pamatyciau su lakuotais nagais, taj gal pries skirybas nupirkciau tinkline pedkelnesCha cha

kur ritasi pasaulis?BlogaiBlogaiBlogai

Dar tokio bajerio nesu girdejus!!!!!!!!! NeNeNe BlogaiBlogaiBlogai

tai tavo draugelis manau ne tos pakraipos arba nesveiko proto nes manau kurie lakuojasi nagus tai tikrai kuku jiemsKietasCha cha

kokie dar tau ten hoperiai nagus lakuoja…ble, gal panjkai ten kokie…arba ten hoperiai bet nezhino kas ten per dalykas…Nekaltas