Ciuozykla

Ciuozykla

Liuks Laimingas labai patinka… Na buvau lb senai nebuvus ir kai nesenaiai nuejau,tai fantastika… Lb atsipalaiduoji lb smagu ciuozykloj… Lb patinka ciuozinet

fajna Gerai

aha man irgi patinka Girtas

Nu man ir ciuozykla viena is nerealiausiu pramogu… Taip gera pajusti vejeli… zaidzianti plaukuose… Šypsena

Patinka, labai Taip Visada jei būna proga, einu į čiuožyklą Niam niam Bet tai būna labai retai, nes Panevėžyje nėra čiuožyklos Piktas Žvaigždė~

jega Gerai kai nebegali su rolais nuo laiptu shokinet, tai nors su pachiuzhom pachiauzhai… smagu Šypsena tik… kad pas mumis shiauliuos nera normalios chiuozhyklos, tai kartais y mazheikius vazhiuojam… Cha cha

man ledas nelabai patinka, kai mazas buvai patikdavo ziauriai, bet dabar nebedomina… Nekaltas

patinka man ciuozineti Niam niam, bet is manes tokia ciuozeja, kad po to melyniu atsiranda Cha cha

MyliuDievinu Myliu

emm…anksciau tikrai daznai vazinedavau ant ledo ir lb patikdavo…! dabar kazkaip nebeliko to pomegio… =/

Niu sukaupiu kartais drąsos ant ledo užlipt Cha cha bet oj, kažkaip nesiseka man pramokt normaliai čiuožt Drovus bajsu man ant to ledo NekaltasVat užtat kajp smagu yra žiemą nuo kalno su rogutėm leistis Gerai Myliu Taip

Oj ash tai labaj megstu daryt ciuzu ciuzu ant paciuzu Laimingas Priesh metukus kazkur kiekvina 5tadieni - 6tadieni varydavom, Gerai chebra susirinkdavo ir smagumynaj budavo Girtas O dabar…ech net nebepamenu kada buvau paskutini kart Nustebęs…taip uzsimanew dabar!Reix ciupt savo ciuoziancius batukus ir skubet i LA! Tūsas

fajnej!..paprikoolini pazwengi i namusiu pawargus ejni…;]~~

megstu ir leda ir rieducius, bet ciuozykloj neciauzau, bo gaila bapkiu Girtas man uztenka ir apledejusiu balu Girtas

Taip propoguoju ir labai daznai lankausi ledo arenoje fun Cha cha

Smabu ciuozykloj, bet viskas kas daznai tas nesweika ir nebeidomu… Girtas~

nepraktikuoju Liežuvis

kad nors ant paciuzu mokeciau pastowet… Žliumbia

Gal butu visai nieko Nekaltas, bet laiko truksta Pavargęs