Ciucius


Ciucius

kale Piktas Cha cha

kazkodel sitos kales niekas dar nebuvo priejes paglostyt is pasaliniu Cha cha

šūnys šiaip patinka ir nebijau jų, bet prie šitos irgi neičiau o ir drąsos nebūtų kalnai, jei aplink sukinėtųsi ji Cha cha baisūs man šitie šunys Cha cha

Pas pazystama yr vokieciu avigalvis, toks versio didumo… Zodziu i garaza ieit leidzia, bet iseit jei seiminyko ner NE Cha cha ner piktybinis, bet parodo kas cia bosas… Eina salia tai prisiliecia taiP nepiktybiskai, apsisuka vel prisiglaudzia, bet ner jauku Cha cha

Stafuks? Taigi jie žmonių nekanda, glostyčiau. Cha cha

staff Taip Šypsena

Tai tuomet nebijau, anie žmonių nemoka kąsti. Cha cha

cia sitas stafordsyras paprastas kiek matau. man labiau stafordsyro bullterjerai patinka, kompaktiskesni ir dar atletiskesni. Siaip sitie sunys ziauriai gerai sutaria su zmonem, bet jei paciuoztu stogas tai nx… isikanda ir susirakina zandikaulis Cha cha spardyt dauzyt gali… pamenu pagavo draugelio toks kita suni, tai su pagaliu dauzem kol paleido Cha cha

ziurint kas auklejo ir kokiais tikslais Cha cha zinau trys,kurie vos ne kaip retriveriai elgiasi Cha cha

Px visi tie starfyrai. Va kai vilka miske sutinki akis i aki, tj prieki pasidaro geltona a gale ruda… Ufff net nz jej soktu… Kumsti grust gerklen aj kas Nekaltas

Ei kaip ten žopelys ??? Nekaltas

Robis kieno ? Snd tik puse siurblio nuemiau Cha cha

Robis,bbs,ne face liftas Mirkt

O tai kaip su kaina tada? Nekaltas

ryt sugalvosim,pasiulyta jam truputi maziau,tinka,sugalvosim nesuk kiausu Cha cha

Aš suku galvą dėl Pinigai Cha cha

na tau tikrai nemazai reikes ju Cha cha,detales ant ranku jau turi?

Turiu, turiu. Ryt kaip sakiau užsuksiu

teko turėti tokį patiną, tai taip ramiai po naktinį Kauną varydavome vakarais pabėgioti Apkabinimas