Čia tibeto mastifas?


Čia tibeto mastifas?

Šiaip man pasidarė įdomu, koks či šuo ir kokia paskirtis ėio veislyno, jei tai veislynas: aiall.com/tu.asp?id=1

O tai negi spanielis Cha cha

O ką reiškia klausimas “kokia veislyno paskirtis”? Cha cha

taigi žmogėdras veisia, negi nesimato iš fotkių Valio

Taip - cia tikras Tibeto mastifas - butent taip turi atrodyti Tikras Tibeto mastifas ( pagal eksterjera Mirkt) teko matyt Mirktaycu29.webshots.com/image/31868/2002546467273577061_rs.jpgnan-san.com/TD_soubory/TD1.jpg

Ingeborga - o kaip Jus nusprendete,kad zmogedras veisia?Ir kodel !!! zmogedra? Negi is foto ? Apakęs

Fauna1…kas čia, humoro stygius pramušė? Juokiasi

Na tai negi iš to, kad mane surijo Cha cha Cha cha Cha cha Viskas akivaizdu iš foto Valio Apakęs

Nu bet sunu grozis tai Girtas

Cacibe maciau ju ringa, bet tokiu liutu ten nebuvo! Šypsena

o tokių liūtų mažai kur pamatysi Europoj Šypsena Nebent yra kraujuose TM iš Tibeto, Kinijos, Amerikos. Beje, šitas patinukas man atrodo stipriai mažokas, bet gal klystu iš fotkės.

Mano simpatija iš Vengrijos:sengkhri.hu/mimayinphotos20.jpg

Eolo_arfa - niu gal Nekaltas Mirkt

niu sorry mergaites -gal ne taip supratau MirktPaprasciausia mano teta viesia Tibetus jau 9 metai, tai as kash kiek suprantu apie sia veisle Mirkt beto esu macius kaip jie zaidzia ( panasu kaip ant foto Mirkt)Gal todel man taip uzkibo - kaip perskaiciau komentarus Mirkt

Ingeborga - grazi Jusu simpatija Mirkt Myliu

Nu bet koooooks nerealus Myliu

fauna1, O kaip vadinasi tetos veislynas? ŠypsenaMano simpatijos dukra tvarko mūsų kiemą ir gąsdina praeivius Cha cha

Man nepatinka toks gauruotas sprandas. O pati marmūzė, tikrai graži… Šypsena

Pas TM tokie karčiai ant galvos ir sprando - labai vertinami. O vat nuo juosmens kiek nuimčiau kailio Šypsena