Čia - HEROES fanų klubas

Jei taip atrodys pilys zemelapyje tai bus Gerai, bet jei geimas iseis 2004 ar 2005 tai Blogai.

Kiek zinau tai h5 iseis siu metu pabaigoje arba kitu viduryje. Daug laukti… Nustebęs

palyginus su tuom kiek ash laukiau h4, tai centai chia Mirkt

As irgi laukiau amzinybe Šypsena Pralauksiu ir iki H5… kaipnors… gal…

O kas zinot kur Vilniuj winds of war nusipirkt galima?

man jau seniai irase FreeLancer. is neto parpute. Jau visus kompeinus perejau (siandei paskutini mapa padariau) Kietas zajabis .Ftp serva duokit ir bus po dienos. apie 300 MB uzima atrodo. pirkt tai ilgai negausi.

nu tiems kas gali i kobra.ktu.lt patekt, tai ish kur gaut nemanau kad bus problema Cha cha

Zinodamas 3DO tempus, manyciau, kad iseis 2004 pabaigoje.Cha cha

nu geriau veliau, nei nedabaigta produkta ishleisti, kaip 3do megsta vis MirktCha cha

Tai jei Vilnietis esi gal gali duot persirashyti- bus paprasciauLaimingas

[quote]Sigiux666 rase:
O kas zinot kur Vilniuj winds of war nusipirkt galima?
[/quote]

Lietuvoj dar ilgai nebus… Jei tik neseniai GS pasirode, tai WOW dar lauksit ilgai ilgai… As asmeniskai irgi per parsisiuntimus gavau GS, tai taip gausiu ir WOW…

Klausimas: kaip tie nauji creatures? (cia tiems kurie jau turi WOW)

Lietuvoj dar ilgai nebus… Jei tik neseniai GS pasirode, tai WOW dar lauksit ilgai ilgai… As asmeniskai irgi per parsisiuntimus gavau GS, tai taip gausiu ir WOW…

Klausimas: kaip tie nauji creatures? (cia tiems kurie jau turi WOW)

[/quote]

nu kaip chia pasakius Nekaltas, mega drakonas tox neprastas aparatas, kiti keli irgi pagerinti, bet be creaturu shitu nieko daugiau ir nepridejo Cha chaCha cha

zhukass, eitum zaisti cia neblevyzgojes…Mirkt

Tai kad ner ka zhaist Cha chaLiežuvis

Tai gal duos kas persirashyti?

Bet šitas ant PSP?

as nesu gilaus strateginio mastymo, bet negi ant tiek durnas Cha cha hehe. Rodos ir su herojais papildomais karius siuntineju pagrindiniams kovojantiems herojams nuolatos ir panasiai. Bet matyt neisigilinu i burtus ir panasiai. Šypsena

Nežinau. Neteko pereiti be kodų nei vienos kompanijos.

Pabandžiau biškį. Ne review, šiaip pastebėjimai.

Muzika man visai niekoCha cha Na, pirma melodija tokia blanki, antra gi buvo įdomesnė. Grafikos kažkaip man neleidžia sumažint ir taip ir lieka Very High be antialiasingo. Ant mano seno Athlon X2, 2 GB RAM ir 9800GT (XP) biškį pastringant eina, t.y. judant per žemėlapį ar kai keliauji su herojum toks biškį biškį lagas. Manau po išleidimo dar Nvidia išleis pagerintus draiverius jam. Kovos metu ypatingai nestriginėjo. Beje, iš grafinės pusės kol kas nematau kažko baisiai skirtingo ar geresnio už Nival. Na, modeliai gal detalesni, bet man kažkaip per smulkūs ir pernelyg susiliejantys su backgroundu pasirodė. Dar spėjo užknist Ghoulo riaumojimas kiekvieno ėjimo metuCha cha Kaip sakiau dar ir patys pataisys ir draiveriai nauji išeis, bus geriau, dabar gi kartais kažkoks mirksėjimas būna ir dar po kovos kartais neužkrauna iškart visų dalykų, plika žemė lieka ir herojaus ietisCha cha Po to pomaž užkrauna objektus. Dar su Alt-tab ilgokai grįžta atgal į žaidimą.

Įdomus sprendimas pagrindinio žaidimo ekrano ui. Lyg desktopas su laikrodžiu, taskbaru, viršuj widgetbaras, kur yra mygtukai forumas, notes, skypeCha cha Taip pat visi langai užsidaro su Esc ar kryžiuku kampe.

Single player man irgi neveikė, tik Hotseat ir tik Necro. Bet kampanijos lange, antroj kampanijoj galima buvo pasirinkt savo herojaus portretąApakęsCha cha taip pat talentą (ir jų ten labai daug, nuo manos kiekio iki kokio unito judėjimo greičio ar savaitinio prieaugio), taip pat kažkoks affinity tik su ikona be jokio tooltip. Kaip suprantu į ką bus linkęs herojus (kumštis - turbūt fizinė jėga, kolba - gal burtaiNekaltas). Difficulty yra detalizuotas, galima atskirai kai kuriuos parametrus nustatyt (kaip AI, Fog of War, Neutral Armies, Starting Resources, Creatures Growth). Įdomu kad bendram Normal sudėtingumui AI yra EasyCha cha

Miestas. Nors atidarius miestą yra rodomas mažas ekranėlis su jo 3D vaizdu, bet apie Nivalo revoliucijas pamirštaŠypsena Pastatai statomi 2D lange, kur jie suskirtsyti į lygius (1-4) ir nurodyti ryšiai tarp jų. Atrodo gerai. Bet kažką pastačius tai realiai matoma kai išeini iš miesto, realiam žemėlapy. Taip pat yra visokių shortcut galimybių. Tarkim screene matosi dešinėj miesto ikoniukas. Čia aš nutempiau iš miesto lango ten ir jį paspaudus atsidaro šio miesto valdymas. Tokios Ui smulkmenos. Nors reik turėt daugiau miestų, kad įvertint ar patogu.

Dar mieste aptikau tokį Reputation mygtuką/langą (baltas su raudona bangele). Matyt nuo žaidėjo veiksmų ta reputacija keisis ir tame lange rodomas dabartinis reputacijos rodiklis (užsipildo juosta į vieną ar kitą pusę) ir atitinkamai toje skalėje yra išdėstyti įvairūs sugebėjimai/savybės.

Kova. Tik porą kovų sužaidžiau ir tai tik po kelis unitus turint. Jau kai puoli yra galimybė Retreat. Ne visai supratau kam. Gal kai pamatai prieš ką konkrečiai kautis reikėsNekaltas Taip pat kaip Ogrish sakė po kovos yra Restart opcija. Matau naujų unitų žaidime (nors ir Nival jų įvedė), bet keistoki. Kaip SisterŠypsena Kažkokia neto vienuolė neto angelas, nes gali save healinti. Taip pat kažkokios Blazing Glory (su vardais slovakams kažkaip sunkokai sekas, na nežinau, man tai keistai skamba tokie pavadinimai, kaip ir Duke SlavaŠypsena). Jos primena tas fejas iš kažkurios HoMM dalies (piksies, fiksies), tik čia jos ugninės, bet tokios posilpnės. Kai smūgiuoja, gali grįžti atgal į savo vietą, teleportuojas. Vėlgi modelis man nepatinka, nes švyti visas, bet nieko nesuprasi kaip atrodo. Screene matosi kiek visokių statsų ir abilities turi unitas (vadinasi attributes). Kai kurias iš jų galima naudot unito ėjimo metu vietoj atakos, kaip šis Ghost turi kaip ir heal/revive ir galima ant jo ar kito unito panaudot (matoma screene virš defend ikonos). Spellbook kažkoks painus labai. Daug mygtukų, vis kažkokios kategorijos, poskyriai, bet realiai veikiančio spello neradau jame, tik kažkokie vėlgi abilities. Tiesiog nėra spellų šitam etape manau.

Tiesa animacijos kovos liko kaip ir Nivalo (negali to atsisakyt matytCha cha). T.y. paprastai smūgiuoja be jokių animacijų, bet kartais kamera priartėja ir parodo iš arti, kaip supratau dažniausiai kai kas nors miršta.

Tiek kol kas iš closed betaŠypsena

screenai:
http://www.part.lt/img/9d43894042584dceaefea819b634224e957.jpg
http://www.part.lt/img/a78730d7162696d283d6249caae6cf71689.jpg
http://www.part.lt/img/a9ff2f218a3eeb78b4f2b30987bd31ee575.jpg

nežinau ar tokia info čia buvo skelbta:
http://sites.google.com/site/heroes3hd/
heroes3 HD