Chirurgas,otsiprosau


Chirurgas,otsiprosau

Helfiger ambliema

Otsiproooosau doktoras,kad *skylė*vojau kazkada senai,kai destei 3.0D bmw sanaudas,cia judejau neskubedamas,autopilotu,greitis 110,sanaudos 6.2 gavosi,sakyciau grai su automatu ir mase 2200 kg,netikejau tokiom gerom sanaudom situ motoru Šypsena

man mieste daba piesia 8.4 Nekaltas 180kw. deklaruojamos 7.8 Ufff

ne tik mase,bet ir pasipriesinimas kitas…tiesa borto kompas su pilimais sutinka?

kipsas-na plius,minus atitinka,kas man keisciausiai,kad sedziu uz bmw vairo,ko gyvenime net negalejau isivaizduot Cha cha

Pas mane kosmosa piesia, 525tds borto kompas piesia 6,5, o realiai 8,5 gal arciau link 9. Kvankt?

Plia, kiek jumi aiškint, kad sąnaudos ne nuo kubatūros priklauso Cha chaMano senas benzininis trilitris busas, automatas, ramiai važiuojant, 9 litrus valgo. Svoris dar didesnis, bet, trasoj judant, ne svoris lemia Mirkt

slyva autostradoje panašiai ima, tik greitis šiek tiek didesnis Gerai apie 130kmph važiuojant 6ltr maždaug žmonai gavosi pagal pylimus, kompas kažkiek daugiau rodė, man taip nesigauna Ne Nežinau

reikia gps cd i volvo s80, kas uzsiima?

Na prie juros judejom,tai kai rodykle guli 180-200,sanaudos irgi gaunasi normalios Cha cha

Shropna, papasakok tai mano Mondeo 1,6 TDCI Cha cha

Tai gal tave vairuot pamokyt? Cha cha

P.S., kai Probe turėjau, judant 200, vidurkis - 12.5 l benzo būdavo Mirkt

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tn1SIy862i4

i mano klausima acakykit Piktas

jei s80 iki 2006 - pamirsk.

Riturte, tai tu į temą klausk, gal aCakys.

shropna Cha cha Gerai

Shropna, mane vairuot pamokyt turėtum ką, ale šitam motorui tokią masę tampyt bane nuo 130km/h - vargas irnekitaip Mirkt