Chebra, ar esate kas nors zaide \"Splinter Cell\"?

Chebra, ar esate kas nors zaide “Splinter Cell”?

Kaip ar vertas demesio? Pasakokite visus ispudzius.

Perejau visa ir labai patiko. Rulezzz geimas- vienas ish geriausiu.GeraiGerai

vaikeliuk, nurimk ble, negali paieskoj paziuret?, senai praeitas geimas visu, beje labai gerasGerai

Losiau, bet man jis kazko visai nepatiko…Ne

jis dazniausiai nepatinka visokiem "kveikeriam" kuriems tik saudyt ir gaudyt… O siaip rulezzz. Ish siais metais isleistu itraukciau tarp 3-u geriausiuGeraiGerai Dabar laukiu pratesimo Splinter cell: pandora tommorow- isheis 2004m pradzioje Šypsena

Pataisyk temos pavadinima, antraips tema bus pashalinta…

Pritariu jis retam kam nepatinka nes jis per sunkus…Bt shiaip…Man jis geriausias zhaidimas…Vien ko vertas kodo rinkimas pasirenkant shilumos akinius ir zhiureti kuris buvo veliau nuspaustas kuris ankschiau mygtukas pagal shiluma…NZN ash geresnio zhaidimo nesu zhaides kolkas…Ne uzh kalnu splinter cell 2 Šypsena kazhkaip pandora vadinsis …Tiksliai nzn bet labai laukiu…

Man visai patiko tik va ten kur reikia paziureti i tokias lempas tai kol as supratau ka ten daryti tai tikrai uzsipisau.Cha cha

jau pora menesiu kaip turiu si geima , bet niekaip neprisiversdavau jo susiinstalint… dabar manau kad reikalas jau prisirpoCha cha

Ydomus geimas, bet reikia tureti su juo daug kantrybes Šypsena

Tai sakot geras geimas, na gal ir man reiks galu gale ji sulosti, nes jau simtas metu kaip suinstalintas guli, pacia pradzia kazkada palosiau, bet poto kaizkaip gavosi kad taip ir pamirsau as jiGirtas

jo tikrai nerealus geimas

Na as ir buvau ji pradzioja padejas i sali, nes ten kur reikejo kelias sviesas issaudyt uzstrigau, bet po daug bandymu perejau. Šypsena Be to ilgiau ji palosus jis man kazkaip pabodo Nekaltas Cha cha

Cia mano 10000 zinute Cha cha

[dF]

Sveikinu dabar jau gali buti modenatorium. Cia zinai apie ka asCha cha