Cenakai krosnyje :P


Cenakai krosnyje :stuck_out_tongue:

… bulviu santykis didelis Taip bet skonis Gerai Niam niam

Recepta I dienos sviesa plyzzz Mirkt

…na nieko mandro, standartiniai, be ten visokiu imantrybiu, kaip slapianka ir tt Juokiasi tiesa sikart (pirma kart krosnyje cenakus) darem su kalakutiena Gerai

Na: sluoksniuojam Šypsena file apkepi keptuvej su svogunais ir trupuciu druskos + pipirai, bulves kubeliais, morkos, pomidorai- viska uzpili vandeniu ir + prieskoniu pagal skoni, -mes dejom adzikos savadarbes, o pabaigoj supjaustyta smulkiai cesnaka… na grietine ar ketcupas kaip kam valgant Gerai

O kam apkepinejote ta kalakutiena - kokia tai duoda nauda?

Minkstesne ji buna tada Taip siaip ir kita mesa irgi Gerai bet tik ciut! kol pabaltuoja ir suminksteja svogunas Mirkt

Uzsirasau i receptu knyga: “pakepinus sausa paukstiena, ji tampa minsktesne” Juokiasi

Ufff

Cenakai Gerai bet ne is visokiu ten paukstienu.

Bobikai, tu nepusk, o paaskink kaip kepimas suminkstina liesa paukstiena. Pagal kokius cia fizikos desnius ?

ka ty bb… tau aiskint Ufff Labas

graži klejonkė ar kaip ten cerata po polsku Gerai Cha cha

bobikas eilini syk save i buda susistume Juokiasi

seip nesu kalakutu egzpertas,bet pvz kepinant koki petuka ar kumpine ji buna kietoka,bet iki to laiko,kol nesuberi svogunus i keptuve,siek tiek suminkstina mesa. bet man tik nelabai suprantama,kam cenakams kazka kepinti,viska sudedu i cenakines,uzdengi ir troskini,puikiai viskas suminksteja Kietas

Pakepinus man geriau issitusina ir MAN skaniau, o jei ne- ypac kiauliena, mesa gaunas kaip virta. Na skonio reikalas! Del manes tai nors ir slapianka t y dekit Labas Mirkt

ai…tai gaves zemes ir pardaves is babunes ,jau nebevalgai slapEnkos ir kol neistaskei pinigus pabusi ponas? Valio

MgRzegorz liankas? Vau!

Dr, buk ramus, valgau ir slapianka LabasGzegoschas blogiau lenko - tutejsas Cha cha

as ir valgau,kai i kaimuka isvaziuoju vienas,rudeni,o ryte po vakar nieko nesinori gamintis Cha cha