byski su islaikymu :D


byski su islaikymu :smiley:

panasus kadrai man gavosi, kai ispaudziau mygtuka ir pleskinau viska Cha cha tai gonkese uzfiksavau avarija Cha cha

opel kadet gsi 2.0 8v SEH 129ag foto info Orientation of image: 1 File change date and time: 2006:07:15 12:05:54 Image input equipment manufacturer: Canon Image input equipment model: Canon PowerShot S2 IS Exposure time: 0.0166667 F number: 8 Shutter speed: 5.90625 Aperture: 6 Exposure bias: 0 Maximum lens aperture: 3.625 Metering mode: 5 Flash: 16 Lens focal length: 40.3 Focal plane X resolution: 11520 Focal plane Y resolution: 11571.4 Focal plane resolution unit: 2 Sensing method: 2 Custom rendered: 0 Exposure mode: 1 White balance: 1 Digital zoom ratio: 1 Scene capture type: 0

1:40 berods islaikymas buvo

einu dabot kaip ant muilines mano islaikymas

maladiec Cha cha

cia juk ne tavo traskis Ne

ant auto irgi pas kaikuriuos reguliuojas

taip fotkinat islenda kruva triuksmu Šypsena

bet tokios foto grazesnes uz statiskas nejudancias

ir muline paspaudus ,kad fotografuotu ji kazkaip ilgai galvoja,per nustatymus galima ka pareguliuot?

kas be ko… o kalbant apie sita foto,kitas nemoksa ir su “veidrodziu” tokio momento nepagaus Paplepėkim

atvirksciai Mirkt

atsakis kas i mano klausima? Nekaltas

tai tokia ir yra islaikymo esme Cha cha

tai ilgai fokusuoja del to taip yra, cia jau nieko nebepakeisi. nebent yra toks dalykas, kaip fokusavimo atsumo nustatymas metrais, pas mane yra ant sony dsc w90, bet didele tikimybe, kad bus prasautas fokusas, t.y. objektas bus neryskus

su veidrodziu instrukcijos reikia Mirkt ir zinoti koki islaikyam prie kokio apsvietimo nusistatyti Cha chako tu klausei?? Cha cha

svolatys-dekojame

automatinis eksponometras taigi yra, ne 1936-ieji, kad is akies nustatinetum Cha cha

kad as ten 5minutes zejau ir nesupratau kas kaip Cha cha