buvau palangoj

Apakęs Gal man pakeisti nuomonę apie paplūdimius… Nekaltas

zmona uz parankes ir i Karkle?

Pasakojo mano pazistamas, kad vaziavo in Karkle ir…uztiko besimylincia porele - keistas jausmas Nekaltas…visiems trims NekaltasAs jam papriekaistavau, kad neprisijunge JuokiasiGyntai - susimastyk Cha cha

zmona uz parankes ir i Karkle? Priklausomiene Gerai JuokiasiGyntai,būtinai keisk nuomone Taip

palaukit, mergaites, neveskit Gynto is kelio. myli jis savo vienintele, sake, net i mane nekeistu, o jus norite nuvilioti ji i vieta, kur “pati droviausia Moterisgalėtu Ievos kostiumu saulute mėgautis Gerai” ir isgelbeti beskestanti. ir dar alumi, dar kol kas neaisku ar legaliu, gundote. susidrovetumet

Įspaudėte mane į kampą. Cha chaO aš apie svetimas vis pagalvoju… Nekaltas

Priklausomiene,sugėdinai Drovusbet aš gi pritariau tavo pasiūlymui,kad Gyntas su Gyntiene už parankės ir į Karklę Gerai

Priklausomiene, o kas ten Gyntui “chai v trojom” siule? Kanda Istvirkele tu anokia Piktas Dar cia ant kitu varai LiežuvisDuok savo kasas, man isikibti Kanda

Xi xi xi JuokiasiPriklausomiene,tuoj tavo gražias kasas Eda.dita Gėlėišdrąskys Liežuvis

Ar teisingai suprantu situaciją, kad planuojamą ne 3 o 5. Gyntas, Gyntienė, Eda.dita, Kala ir Priklausomienė. Man tai patiktų, tik Nr.2 gal nereikia Nekaltas

O ka turi pries Nr.2? Nekaltas Juokiasi OT: tema buvo apie negrazias moteris ir del to nusigeriancius vyrus Cha cha - kazkur nugrybavom i asmeniskumus…pasiulymai in privatu Kietas

Tu savo moderatoriškas pryvyčkas mesk. Aš neturiu ko slėpti privatuose. O ir tema čia apie gražias moteris prie jūros toliau gvildenama. Be to, ne tik gražias, bet dar ir nuogas. Čia patarimai žmogui kaip neprisigerti ir turiningai praleisti laiką pri jūros. Va. Liežuvis

ciai v trajom, sakai? siule? kas kur ir kada. nepasivarginkit, priminkit plyz.

Na ne Gyntai,man toks variantas nepatinka NePasiūlymas buvo Gyntienė Gėlėir Gyntas į Karklę Gerai

O Tu nepriklausai dorovės armijai ar kaip ten ta sekta vadinasi.

23 zinute Kietas

Kas iaugo, to neisoperuosi Žliumbia - cia apie moderavima JuokiasiO va juk sako, kad graziu ner pajuryje Ne, vadinas ner…uztat kai jis prigere, matyt atsirado Juokiasi

as ten taip bandziau isgazdinti Gynta ir parodyti kokia jo zmona auksine. gal neteisigai supratai, as nusitempciau be jokiu atsikalbinejimu, bet tik tuo atveju, jeigu viskas butu zakonai. matai, man istatymas auksciau visko

Per tą moralė ataką nepastebėjau dar vienos, norinčios prisijungti pie Ievų kostiumų demontravimo. Radvile, mordačką parodyk

Priklausau Gyntai,priklausau TaipSenais laikais mes,tikros parapijietės,sekmadienių popietėmis rinkdavomės pas dvasišką tėvelį.Aptardavom parapijos naujienas,megzdavom,siuvinėdavom servetėles.Tačiau dabar,šiais iš Vakarų atėjusios paleistuvystės laikais,numetėm į šalį rankdarbius ir stojom į aršią kovą su paleistuvystėmis,svetimoteriavimu ir visokiais kitais pragaro karalystės pramanais Baisu