buvau palangoj

Mano Moteris taip nepatiktų. Cha cha

O man nepatinka uostyti kitos ar kito koju dezodoranta Nekaltas… Patinka kai yra nedaug zmoniu, gal todel ir vaziuoju prie juros vakarop Mirkt

Todėl aš prie jūros visai nevažiuoju, kad nevisi dezodorantus kojoms naudoja… … ir alus prie jūros brangus ir šiltas.

Gyntai, turetau priminti, kad pacios pacios geriausios is moteru yra Vyraspacios. na pats pagalvok, kur tu surasi geresne? as dar ir tave nusitempciau

Be kovos nebuna ir pergales Mirkt

O kaip gi Priklausomas? :v

Todėl aš prie jūros visai nevažiuoju, kad nevisi dezodorantus kojoms naudoja… … ir alus prie jūros brangus ir šiltas. Ne visur prie jūros"žopa-galava"Šiais metais atradau puikią vietą-Karklę GeraiŽmonių nedaug,puikus poilsis laikinėj gamtoj Tūsas

Ne visur prie jūros"žopa-galava"Šiais metais atradau puikią vietą-Karklę GeraiŽmonių nedaug,puikus poilsis laikinėj gamtoj TūsasPer TV sakė, kad ten gelbėtojų nėra. … ir alaus ten nėra nei brangaus, nei šilto.

Gyntai, alu reik paciam veztis Šypsena Tokie nesiojami mini saldikliai yra gerimams Gerai… Ir pageidautina, kad ismoktum plaukti, bo Karkleje tikrai gelbetoju ner NeIr vis tik jei nori buti isgelbetas, tai vaziuok prie juros vakare Gerai…tuomet mane sutiksi Cha cha

priklausomas dziaugiasi manim ir tik manim… kiba matei nors karta priklausoma nepatenkinta?

Teisingai Eda.dita Gėlėrašo,alaus su savim atsivežti galima GeraiO gelbėtojų nereikės,jei žmonės nevaidins nemirtingų ir nelys į šėlstančią jūrą.

edita, o tu gelbejimo paslaugas visiems atlieki, ar tik i Ginta kesiniesi?

Nu va taip va… Prasideda… Šaldytuvą atsinešk … paskui dar perirengimo kabiną nečiokis… Paskui dar vandes, smėlio atsivežk … soliarumą pasitiesk individualų … gelgėtoją individual užsisakyk, laiką suderink… Aš jau geriau ant sopkutės priešais tv su alum iš šaldytuvo (stacionaraus)

Tai ko tada į mane grąsiniesi? Piktas

o kaip ten su istatymu del alkoholiniu gerimu viesuose vietose?

Priklausomiene Gėlė, moterys man irgi patinka Niam niam

gingdie i tave kesintis. man kol kas ir priklausomas tinka. tu, taip sakant, atsarginis atvejis, jeigu ka

A dar ir tokis yr? Apakęs As mislijau, kad tik in Vilno Nekaltas

as cia irgi is nezinojimo. nera tai nera

Priklausomiene,kokia dar vieša vieta ApakęsKarklėj ne tik alų galima prie jūros gerti,ten net ir pati droviausia Moterisgalėtu Ievos kostiumu saulute mėgautis Gerai