Buti vienam ar su kazkuo?

<underground> pats save… keista… Laimingas

būtent. ir kartais šiek tiek nervuoja, kai tuos, kurie neturi antros pusės daug kas “nurašo” arba kažkaip netaip žiūri. juk yra tokių, kuriems tikrai geriau vieniems. tiesiog gal toks charakteris. so, kiekvienas gyvena taip, kaip jam priimtiniau.
…bet. kažkas man sakė, kad gal taip jau dievulis surėdė, kad visi bent mažoj sielos kertelėj tikisi turėti gyvenimo draugą/draugę. tikiu. bet tiems, kurie niekaip neranda tikrojo savo gyvenimo draugo, tikriausiai ir geriau būt vieniems. Šypsena

o man geriausia su savo mejliaMyliu

Na, manau, kad geriau bti dviese, bet tik tada, kai tikrai tau su tuo žmogumi gera.
O jeigu tokio žmogaus nėra, tai geriau pabūt vienam Taip.
Taip sakant geriau jokio, negu bet kox Cha cha.

manau tikraj geriau buti dvieseMyliuŽvaigždė kaj gali issipasakoti,dviese visada linksmiau,jaukiau,Girtas

geriau vienam nei su bet kuo Nežinau nors 2 geriau Flirtas

vienišas žmogus - pati nuostabiausia gėlė dykumoje…

as irgi taip maniau, kad dviese yra geriau kol nesuzinojau kad visa tai is gailescio

nevienam… su katinu Taip

Su AlusAlusAlusJuokiasiCha cha

priklauso asmeniskai nuo kiekvieno zmogaus…man geraiu buti poroje, nes nemegstu vienatwes ir wisaias budais bandau jos iswengi…

geriau buti vienam, negu tureti beverte antra puse, kalbant apie vidini grozi… Angelas Angelas Angelas

kartais yra gerai buti wienam ir su kazkuom… priklauso nuo pacio sawes…

reikia ir to ir to… kai buni vienas, lengviau suprast savo mintis… bet kartais pasiilgsti ir to KAZKO…

visishkai pritariu, o kai jos nebuna buna blogai Liūdnas

buti.

zinoma,kad su kazkuo.bet tik tas kazkas turi buti ne siaip sau kazkas…

Na cia priklauso nuo to ar tu n o r i tureti pora… Šypsena ir ar yra salia zmogus kuri tu noretum tureti poroje - bet cia jau antras klausimas… siaip buvimas vienu [na kai nera ne vieno labai artimo zmogaus] beveik visada priveda prie sizofrenijos Kietas, o poros neturejimas - prie visokiu negeroviu kas liecia seksualine sveikata… na cia abstrakciu atveju - buna ir isimciu…