Buti vienam ar su kazkuo?

Buti vienam ar su kazkuo?

… Kaip geriau: buti vienam ar tureti pora?..

Moteris+Vyras=Apkabinimas

Priklauso nuo to, kokie tavo poreikiai. Turedamas kita zmogu tu gali daug ka atrasti, bet taip pat bus dalyku, kuriuos prarasi…

man atrodo, kad dviese yra zymiai geriau, linksmiau, idomiau it t.t. negu but vienam… Apkabinimas

niu manau kad geriau buti su kazkuo…bet ne su bet kuo…Mirkt jei suprataj ka turi omenyMirkt…nereik pult kiekvienam i glebi kuris tau parode daugiau demesioMirkt

Nu ir klausimas…
Cia kiekvienam savaip, kaip sako, kaip Dievas duos Cha cha

manau niekas nenori buti vienas , o tuo labiau vienishas … tik kartajs aciranda akimirkos, kuriomis nesinori butu su kazhkuo…

kazkur skaiciau apie tai, kad zmones, kaip kolonos, turetu stoveti atokiau vienas nuo kito, kad geriau atrodytu ir kad islaikytu didesni svori. pamastom dabar apie tai(…)
o siaip tai as noreciau ismokt buti labai savarankiska ir buti dviese tik is meiles o ne is silpnybes…

As ilga laika buvau su kazkuo. 3metai ir is karto dar 3metai su kitu zmogum. Dabar nebenoriu but su kazkuo. Pradzioj jauciausi vienisas o dabar tikrai ne! Turiu daug draugu ir visuomet sumastau ka veikt. Kas liecia sexa tai yra zmoniu kuriems kaip ir man nereikia isipareigojimu. Gera but vienam!!!

o man kartais patiktu, kad kasnors mane uzstoja ir pan. bet nemanau kad tai rodytu mano silpnybe…Nekaltas

Kiekvienas manau pagal savo poreikius atsirenka.

cia priklauso nuo situacijos, jei kankina depresija privalai susirast zmogu su kuriuo galetum leist ilgus ziemos vakarus, o jei viskas gerai, tai ir vienas gali linksmai su draugais leist laiko

jei nera meiles tai geriau but vienam.
kaip sakant geriau mirt is troskulio, nei atsigert bet ko

<lyrika> sutinku su tavim…TaipTaipTaip

aisq,kas dviese…

vienareikshmishkai: GERIAU BUTI DVIESE… tik aishku nesubetkuom… ;]

jop, dviese ir apsikabint gali, o vienam tai sunkiai iseina… Apkabinimas

Geriau buti vienam negu prastoje draugijoje.
(Dz.Rejus)

priklauso nuo pomegiu…kas megsta pasidarbuot ranka, tiems galbut ir vieniems geriau Nekaltas