Butelys ar skardinė

Taip samprotaujant galima sakyti, kad ir butely praranda. Skaniausia gerti pilstoma alu ish bachkutes Niam niam

Man tai is skardines neskanu pasidaro kai isgeri daugiau negu 0,25 litro.
Is butelio geriau.

Labiau patinka is butelio Gerai nors… Cha cha
Siaip svarbu kas viduj o ne kokioj talpoj… Laimingas

aisku, kad is butelio…
is skardines, vienas dalykas nepatogu, antras dalykas - butelyje skanesnis alus (lyginom tos pacios rusies alu skardinese ir buteliukuose)…

is butelio patogiau gerti, ir po to ji gali priduoti…dvigubai geriau vadinasi uz skardineKietas

butelysGeraiTaip

Butelis Gerai

turiu viena pliusa ir skardinei - kai stengiesi nugirdyt ka nors (patinka kazkieno mergina ar kas nors per daug kalba) tai geriant is skardines nesimato kiek esi isgeres,
kartais tai svarbu

Gal gali paaaiskint kodel puse skarbos isgerus nebeskanu pasidaro? Niekaip as nepagaunu kampo Ne Gal kas nors po to kitais skyschiais pripildo? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Gerai Gerai Gerai
Gėlė

zinoma, kad skarbonke…nereikia jokiu atidarytuvu!!! Cha cha

Na man ir ish to ir ish to gerai…tik wa skardines dazhniau perku, nes jas atidaryt lengwiau galima…atidarytuwo nesineshioju…o kitaip nelabai moku atidrytCha cha

Rezultatas: "skarbonkininkai" nusprende atsigriebt "butelninkams" ir smugiuot i ju vartus visu pajegumu… O kas toliau???
Beje, del atidarytuvo = yra kas moka, pvz., su antakiu atidaryt Mirkt

Is skardines, bet siaip tai is bu- skardines.

Ar chia kokia nors nauja pakuotes rushis? Nesupratau Ne

I butelio, nes man is skardines lababai jau patogu. O butelius paskui dar gali ir priduoti r gauti papildomu pajamu Cha cha

butelioTaip

Man tai skaniau iš butelioAlus

alus ir skardinej alus
pirmenybe teikiu buteliui
arbaAlus

Shtai ir vel butelninkai "musha" skarbonkininkus rezultatu 2:1 Juokiasi

Dar buvo:

bachkuchiu gerbejai (ash tame tarpe Juokiasi ),
bokalistai,
bambalistai,
kitos taros (labai jau mistines: soskiu, bu- skardiniu) propaguotojai…

Gal dar kokiu pridesit?