Butelys ar skardinė

Teisingai-svarbu, kad viduje ne kas kitas, o alus! Uz tai ir isgerkime!Cha chaAlusAlusAlus

Tik is butelio nebent kur nors reikia prasinesti alu tada reikia pirkti skardinese, nors siaip pirmumas alus buteliuose

TIK IS BUTELIO!!! ***** tos skardines. VASARA ALAAAAUS METASGirtasCha cha

O cia ta nauda tai kad buteli kam i galva sudauzyti galima?Laimingas

Na jau ir pasakei, buteliu nesupirkineja… Dabar kai Vokietijoj skarbonkes jau pridavineti reikia tai ju prekyba visai krinta, bent jau paskutiniu apie 40% sumazejo. O ir kur lauke sedint nelabai kas alu is skarbonkiu geria. Na nebent valkatos kokie…

Is butelio, o siaip jei yra galimybe tai is bokalo Taip

Alus buteliavo skonis geresnis Niam niam

Siaip is butelio yra skaniau gert… ir patogiau… bet retkarciais nespjaunu ir i skarbas tik kad Lietuvelej beveik nera gero alaus skarbose…

skardine Nekaltas

tikra tiesa, bet ateity tikrai atsiras
daugiau
Labas

dazniausiai bonke, nors tenka ir is skardines, nors nepatinka man tos skardines…

man tai vigi butelis patogiau Šypsena net namuose dazniausiai nepersipilu i bokala Šypsena

Bokalo!!!!Cha cha

geriausia, skaniausia, mieliausia ir t. t.
yra gerti is "bambalio".
kuo bambalys didesnis tuo geriau.

man tai tas pats, bet skarbonkes kompaktiskesnes ir nesti lengviau, o bonkes gali priduoti tai vel pliusas

na man kazkaip butelys geriauŠypsena

O ash, prieshingai, ish bambalio nemegstu. Perkam bambaliuose tik tada, kai kur i gamta vazhiuojam ir reikia didelio kiekio alaus

butelys ir dar karta butelys. Skardinej alus praranda savo skoni.

O man geriau Alusbutelys, nes pridavus centu gauni (o centas prie cento ir vel butelysŠypsena) Aisku, galima gerti (ir visai sekmingai) ir is skardines. O visai negalima gerti drato is soskes Baisu