Būsimieji/esamieji psichologai - vienykimės!

Na, kol dar nesusirinko visi psichologai, mes jus patrukdysim ir išklausinėsim Šypsena

Man įdomu ar praeina tas analizės periodas apie kurį daug girdėjau. Sako, kad žiūri į žmogų ir galvoji pas jį tas ir tas sutrikę, fobija tam, manija anam. Na, ne taip riebiai, bet ar tuo sirgot ir jei sirgot ar pagijot.
Aš astrologija domiuosi, tai kartais pagaunu save galvojant: kur jo mėnulis, Jupiteris Drovus

Ir beje, aš neradau informacijos apie astrologų svetaines… Ar jų nėra?
Įkelkit kokių nuorodų jei žinot.

Buna, kad liga "be perstojo" dirbti psichologu nepraeina. Nekaip tai atrodo. Man idomus zmones, del to ir rinkausi sita profesija, bet tikrai ilgai teko mokytis (ne tik is knygu, bet ir per asmenine analize, kuri butina sioje profesijoje) ne tik psichopatologijos(visos tos manijos-fobijos-ir kt. sutrikimai), bet ir kaip paciai netapti ligone, siuo atveju anekdotiska visur matancia sutrikimusLaimingas Visokiom "diagnostinem kategorijom" galvoju apie, pvz realybes show dalyvius arba kokius politikus - mazdaug panasiai kaip tu kuriuos namuos jo Jupiteris… Bet diagnozavimas labai susiaurina matymaNežinau Va tuo astrologija man patinka - ji (ne saviveiklininku lupomis) kalba apie galimybes, kuriomis gali naudotis, vystyti arba ne… Bet jau nukrypau. Gal kazkiek atsakiau, gal dar saulia parasysŠypsena

Baikit pagaliau is psichologu daryti isskirtiniu zmoniu rata… Aisku yra tarp ju ir neeiliniu zmoniu, bet ne daugiau nei kitose profesijose. Beje visiems aisku, kad 90% studijuojanciu psichologiaja, studijuoja tik del to, kad tai populiaru. Dar vienas faktas, kad 80% eina studijuoti psichologija, noredami ismokti spresti savo problemas. Tai psichologes zodziai. Zmones, dalyvave jppc (labiau seniai) ja pazysta, buvusi supervizore.
O ka, psi klubas, inicijuotas Ryzo, jau nuduso?

P.S. Palinkejimas visiems psichologams: kartais paanalizuokite ir savo poelgius.

Gerai Is tiesu, butu smagu, jei tas sureiksminimo butu maziau.

[quote]<…>
Dar vienas faktas, kad 80% eina studijuoti psichologija, noredami ismokti spresti savo problemas. Tai psichologes zodziai. Zmones, dalyvave jppc (labiau seniai) ja pazysta, buvusi supervizore.
[/quote]

Manyciau, kad procentas didesnis netgi. &quot;Neturintis problemu&quot; bus niekam tikes psichologas. Nes ju (problemu), turi visi, didesniu ar mazesniu, ar dar kazkokiu, tik skiriasi zmoniu santykis su jomis - vieni nemato, kiti mato ir nieko nedaro, treti - mato ir megina spresti…

Tai neatsiejama sitos profesijos dalis. Psichologas, nemeginantis analizuoti tiek savo jausmu, tiek minciu ir veiksmu, menkai bus naudingas i ji besikreipianciam.

as dar mokine, bet kiek galwoju apie sawo ateiti, su kuo ja siesiu ir pan…ir vienas ish keliu yra psichologija…tai vienas ish didziausiu keliu…man…
kodel? nes tai man begalo idomu…idomu suzinoti apie sawe daugiau, apie kitus…suzinoti kodel vienoje situacijoje zmones elgiasi taip, o nekitaip, ir ka tai rodo apie juos Šypsena
kakzas rase, kad sawaite gali analizuoti wiena pokalbi,
man gi daznai buna kad suprantu kodle zmones pasielge taip, o kitas padar e kitaip, suprantu ka pajaute,kodel sureagawo…
o kartais nesuprantu, ir noriiu suzinoti…
ir seip, zmogus juk toks neishtirinetas dalykas…turintis tiek daug paslapciu… Mirkt

sweicare,

Sekmes!
kad ir kaip klostytusi, psichologijos studijos - vienos stipriausiu universitete (VU), taigi issilavinima gausi nebloga. Kitas dalykas - ar tai taps profesija, is kurios gyvensi. Apie tai tikrai verta pagalvoti. Lietuvoje net penki universitetai ruosia psichologus, o darbo vietu - nera daug, o ir nedaugeja sparciaiLiūdnas

del darbu vietu be abejo apmaudu Nekaltas …del sio faktu jau teatra ishbraukiau ish sawo &quot;ateities saraso&quot;
nenoreciau kad taip atsitiktu ir su psichologija, nes tai mane tirkia labai domina… Šypsena
aciu uz palaikyma Mirkt

Šypsena

Zinau, kad energingieji isigudrina studijuot kelias specialybes, bet, kiek teko pastebeti, jie tuomet nebeuzdirba duonos is psichologijos (nors zinau viena mergina, kuri specializavosi organizacineje psichologijoje ir dar yra baigusi biologija, bet jos darbas daugiau vadybinis).

mano genuose turbut uzkoduota trauka teatrui Šypsena bet tai daugiausiai dabar - hobis…
paskui mano gywenime rimciau atsirado psichologija, nors ish tikruju seniai jame nezymiai dalywawo…
dar kazkada domino interjero dizainas Nekaltas
o zurnalistika dar ir dabar traukia…bet psichologija labiau Nekaltas
ish tikruju sunku apsispresti…kai pagalwoji kad renkiesi sawo gyvenimo kelia…galwa sukasi ratu Nekaltas
bijai sulysti…bijau pasirinkti ne ta kelia…nors ish tikruju juk pagrindinis kiekwienas zmogaus kelias, taia trasti kelia i sawe Šypsena ( H.Hese) Mirkt

Profesija visada galima keisti. Gyvenimas - baisiai ilgasLaimingas Bandyk ivairiausius kelius, eksperimentuok!

drisciau papriestarauti - gyvenimas tirkia nera ilgas Ne
be abejo profesija galima pakeisti, bet esu idealiste, noriu kad wiskas butu padaryta nepriekaishtingai, be menkiausios klaideles… Nekaltas
ish tikruju kartais gali pasirodyt kad jis ilgas, bet gyvenimas prabegs greit…todel reikia niekuomet ilgai neuzibuti toj pacioj vietoj…kad nepraleistum ten viso sawo gywenimo Mirkt

Ilgiausiai užsitrypciojama būtent siekiant idealumo, bet šita pamoką tenka išmokti pačiam. Kai išdrįsau klysti, daugiausiai išmokau ir pasiekiau. Ir supratau, koks ilgas ir didelis gyvenimasŠypsena
LabanaktLabas

as irgi dabar butent mokaus nebijoti klysti. nebijoti pasakyti kazka &quot;ne i tema&quot;, nebijoti pasielgti &quot;ne taip&quot;. bijant padaryti klaidu nepadaroma daug dalyku. kai kurie ju su klaidomis be galo vertingesni ir zemiskesni nei kad sterilus, apmastyti ir iki paskutines smulkmenos apgalvoti. klysti ir zmogiska. neklysta tik kvailiai ir numireliai.

ups, issipleciau ne i tema biski…

Chia skaitinejau truputi ir machiau liudesio gaidele, kad nera daug psichologo darbui vietu, bet gal greit atsivers kelias i europa. Jei labai juo nori but tai busi beveik betkur,o jei pasirinkdamas suklysi tai nieko tokio Šypsena

Dar norejau paklaust kokiu egzaminu reikia norint studijuot psichologija?

Labaskokie zmones Šypsena kaip sekas? Mirkt

o siaip… jokie mes ishskirtiniai… dirbam, mokomes, baliavojam, i tualeta vaikstom… sita tema uzvesta tam, kad bent kazkiek padet susivokti zmonems, kuo skiriasi populiarioji ir profesionalioji psichologija, arba galu gale psichologija ir parapsichologija Cha cha, nes visur - ne isimtis ir sitas forumas - tai yra suplakama i viena… prisisvaigsta tada zmones, prisikuria utopiniu iliuziju isgelbeti, padeti kitiems ir pan., todel noreti studijuoti psichologija ir yra populiaru. o paskui ateina i universiteta ir tada buna vat taip va BaisuBaisuBaisu… ir paaiskeja, kad studijuoti ir galu gale bent bakalaura pabaigti toli grazu nera taip jau lengva… savoms problemoms spresti ir poelgiu analizei neretai net laiko pritruksta Šypsena
del psy klubo - tai lyg ir gyvas jis dar… bet kad tokia nykuma jie ten uzsiima (na, cia tik mano nuomone Nekaltas). o Ryzui linkejimai jei ka, fakultete nebematyt jo kazkodel Nekaltas

Manyciau, kad procentas didesnis netgi. &quot;Neturintis problemu&quot; bus niekam tikes psichologas. Nes ju (problemu), turi visi, didesniu ar mazesniu, ar dar kazkokiu, tik skiriasi zmoniu santykis su jomis - vieni nemato, kiti mato ir nieko nedaro, treti - mato ir megina spresti…

Tai neatsiejama sitos profesijos dalis. Psichologas, nemeginantis analizuoti tiek savo jausmu, tiek minciu ir veiksmu, menkai bus naudingas i ji besikreipianciam.

[/quote]

Su viskuo sutinku, tik, kad tu save analizuojanciu kazkaip mazokai maciau Liūdnas

Labaskokie zmones Šypsena kaip sekas? Mirkt

o siaip… jokie mes ishskirtiniai… dirbam, mokomes, baliavojam, i tualeta vaikstom… sita tema uzvesta tam, kad bent kazkiek padet susivokti zmonems, kuo skiriasi populiarioji ir profesionalioji psichologija, arba galu gale psichologija ir parapsichologija Cha cha, nes visur - ne isimtis ir sitas forumas - tai yra suplakama i viena… prisisvaigsta tada zmones, prisikuria utopiniu iliuziju isgelbeti, padeti kitiems ir pan., todel noreti studijuoti psichologija ir yra populiaru. o paskui ateina i universiteta ir tada buna vat taip va BaisuBaisuBaisu… ir paaiskeja, kad studijuoti ir galu gale bent bakalaura pabaigti toli grazu nera taip jau lengva… savoms problemoms spresti ir poelgiu analizei neretai net laiko pritruksta Šypsena
del psy klubo - tai lyg ir gyvas jis dar… bet kad tokia nykuma jie ten uzsiima (na, cia tik mano nuomone Nekaltas). o Ryzui linkejimai jei ka, fakultete nebematyt jo kazkodel Nekaltas

[/quote]

Labukas Mirkt, senai nesimatem, kazi ar pasimatysim, jei gerai zinai mano statusa jppc Cha chaCha chaCha cha, o mano susitikymas su paminetu asmenim turbut baigtusi dideliu BUM Cha chaCha chaCha cha

Sveiki Labas as esu busima psichologe Cha cha

SveikaLabas busimoji
Mirkt

LabasLabasLabas

kas geresnio pas tave?