burbuliatorius


burbuliatorius

rinktumetes toki burbuliatoriu 1.5T fwd? Cha chayoutube.com/watch?v=7GE6SGcT_eIyoutube.com/watch?v=PIlkNXq8pu0review autoblog.com/2013/01/07/bmw-1-series-with-b38-three-cylinde r-engine-first-drive-review/

keliems menesiams garantija suteiks tam varikliukui?

o kokios sanaudos mieste bus? aisku bmw fwd Juokiasibevertis shhhh kaip ir audi tik fwd Cha cha

Brangios tos OOOO Cha cha Bet šiaip tai zjb, kad bent 2 gaidelius pagavokauno.diena.lt/naujienos/miestas/po-pasalos-kaune-nutverti-du-a utomobiliu-vagys-470644

fwd tai ne, rwd butu visai nieko. Nors vistiek, kam jis? Jeigu nori galios, reikia imt 125d ir nesukt galvos.

vel paleido Dieva Valio

nera konkreciu duomenu apie sanaudas, bet prototipas iki simto per 7sec

Wori, 125d vos du litriukai, o galios kaip tavajam Valio

Dievaz RULEZ Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

facebook.com/video/video.php?v=10151185839813299

ubagas istryne foto su mano apsipiktinimu apie pyderastus aplenkinejancius kamscius Vilniuje Piktas

persipiktink ant cE per naujo Girtas

taip ble nesazininga, neduodi zmogui issiliet Piktasas apie ozius apvazinejancius kamscius per a juostas, per litexpo ir tt Cha cha

Drakoniukas, Juokiasi Gerai

Drakoniukas, po to atejus “krizei” tokie masonai pirmieji maike sdraske ir reke “kubyylius blogas, dokit darbaaaa” Cha cha

Sniechkus o jauties kaip luzeris kad piktinies? Cha cha

kyborg, as nesijauciu niekaip, as esu NORMALUS zmogus, ir be eiles nelendu nei parduotuvei nei kelyje., tai daro tik nusiciulpe homosovietikai kaimieciai. kazkodel ta banda mudaku kurie kelyje vaidina erelius, parduotuvej be eiles nelenda, nes zino kad i snuki gaus, vat ir visas ju “Ereliskumas”

Tai ko putojies… naudokis patarle… duok durniui kelia Mirkt

duociau, bet siuo atveju durnius pazeidzia mano ir kitu normaliu visuomenes nariu interesus.