Bulgarija: info, įspūdžiai, patarimai...

Siaip ar taip idomus zmones tie bulgarai Cha cha

Man tai jie irgi nieko. Tai ne čigonai. Su bulgarais gali ir susikalbėti rusiškai… Tik kad kyšius ten mėgsta. Bet kur jų kas dabar ne mėgsta ir ne laukia?

Megsta megsta, beveik visi.
O patys bulgarai, tai cigonu irgi nekencia. Kiek man teko bendrauti ir susidurti, tai jie net taip zeminanciai kazkaip apie juos atsiliepia. Kaip jie patys sako, kad yra del ko apie juos taip kalbeti ir taip su jais elgtis.
Del kalbos, tai kaip bebutu keista, man teko daugiausia bendrauti angliskai. As kai pirma karta skridau i BG, tai kazkaip galvojau, kad as ten laisvai su visiais susisnekesiu rusiskai. Kurortiniuose miesteliuose, tai del turistu, jie visko ismoksta ir visokiom kalbom kalba. Bet va nuvaziuoji i koki mazesni miestuka, i paprasta bulgaru seima ir visos ju rusu kalbos zinios baigias Šypsena anglu irgi Cha cha Jiem butu geriausia, kad bulgariskai kalbetum. O as be “Na zdravje!” buvau nieko nesimokes daugiauCha cha Dar kazkaip vyresni zmones, dar siek tiek. O su jaunesne karta teko daug kalbeti angliskai ir tik su keletu rusiskai. Na o paskui reikejo ir bulgariskai pramokti Taip
Siaip paprasti bulgarai, labai svetingi zmones. Net ir taves nepazinodami labai gerbia, ruosia stala, vaises, rakija Cha cha Keleta kartu buvo, kad buvo nekaip nusiteike mano atzvilgiu, tai teko paspartinti zingsni, o karteli ir pabegeti Ufff

Visko gali būt, kad gilumoj Bulgarijos nesusikalbėsi ir rusiškai. Ten vieną, savo, kalbą ir težino. Bet,… rusų kalba turi daug panašumų su bulgarų, tad daug ką ten gali suprasti iš jų šnekos, jeigu tik moki rusų…
Man patinka Bulgarija. Visa problema tik kaip iki jos savo transportu nuvykti kai reik per serbus ar rumunus važiuoti?

Yeap, suprasti siek tiek galima Šypsena
O del keliavimo, tai as, kaipaviacijos fanatikas, tai megstu skraidyt. Ir tik vienam taske susiduriu su kokiom nesamonem keliones metu Nekaltas
Del kainos nezinau, gal pigiau iseina masina savo palekti. Kiek mazdaug pirmyn atgal kelione gaunasi?

Jei važiuosi per RO tai bus apie 2200 km į vieną pusę. Dar tiek - atgal. Viso 4400 km. Bet jei dar ten keliausi tai ir 5000 km bus. Tai jei ant dujų varai tai 1000 lt neviršyji.

Tai mazdaug tas pats iseina. Su lektuvu, jei truputi pasiplanuoji ir neperki paskutine diena, tai galima i 900 LTL sutiplti. Na, bet tada jau kaip ir nepasivazinesi po Bulgarija.

Tai juk su masina paprastai nieks nevazineja po viena i tokias keliones Kvankt? - per didele prabanga. Mes pvz. keturiese vaziavom, tai ir dalint ta 1000 reiktu is 4 zmoniu. Zymiai pigiau negu lektuvu gaunasi ir ispudziu labai daug, aisku jeigu masina nepaveda Juokiasi . Labas
Razrucha, kur aprasymas apie Rumunijos tranzita Užsispyręs Kanda ?

Tai sita as suprantu.
Bet as asmeniskai, jei tik galima pasinaudoti lektuvu, tai visada stengiuosi paskaraidyti ŠypsenaCha cha
Plius dar megstu keliauti vienas Šypsena

Na, kai vienas keliauji, tai gali ir lėktuvu, tik bėda tame, kad bent jau man beieškant bilietukų į Varną internetu vien į vieną pusę skrydis NET su 3 persėdimais, berods, kažkur apie 1500 lt kainavo, kai tuo metu kelionės į Angliją ar Airiją pasakiškai pigios buvo…
Niekad nemačiau pigių skrydžių bilietų į Bulgariją. Dar į Italiją ne tokie brangūs buvo, bet tik ne į Bulgariją. Ir dar kai trys tie persėdimai, tai skrydis apie dvi paras trunka…

As skraidau su Lufthansa ir Austrian Airlines (aka Tyrolean Airways).
Paskutini karta rugseji pigiai skridau su British Airways. Bet kad nebeskraido i Lietuva Užsispyręs
Tai tiek LH, OS ar BA skrydis su persedimu iseina apie 10h.
Su BA paskutini karta gavosi berods 7h.
O i Varna as skrendu carteriniu is Vilniaus (vasara). Fiji-travel mielai parduoda bilietus tik lektuvui, neperkant viesbuciu ir visa kita. Novaturas spardesi ir nepardave man bilieto, nes reikjo tik VNO-VAR, paskui grizinejau is SOF. Tai Novaturas sake, mum lieka laisva vieta atgal skrendant, pirkti pirmyn-atgal, o paskui jau skriskit arba neskriskit Cha cha gudrociaiKvankt?

4 marciusb
A, pas tave tai du tik persėdimai, berods, o ten kur aš žiūrėjau, tai netgi trys (Vilnius-Varšuva-Sofija-Varna arba Vilnius-Viena-Sofija-Varna)… Tad ir kelionė pailgėja ir kaina didelė, neskaitant augančios rizikos, kad kažkur reisas bus atidėtas, o jau tuomet xana kelionei, jei kuriame etape tai gan ilgam nutinka…
Taip taipTaip, išsigelbėjimas vasaros čarteriniuose reisuose…Juokiasi Žinai, su kokiu bajeriu aš susidūriau bandydamas TIKTAI nuskrist ir grįžt lėktuvu į Varną per kelionių agentūras jų čarteriniais (velnio) reisais (čiort-velnias)?
Tai va, susiplanavau kelionę tokią lėktuvu į Varną ir atgal dviem savaitėm bei paprašiau įvardyt man tokios kelonės kainą agentūroj. Įvardino, berods, 1399 litus. Tuomet, jų klausiu, o kiek pas juos tokia pat kelionė man kainuotų dviem savaitėm su skrydžiu, apgyvendinimu viešbutyje šalia jūros plius dar maitinimu (pusryčiai, vakarienė)? Atsakė - 899 lt!!! Apakęs Sakau, gal maišo ten kažką? Nea, točnai, tiek!!!
Tai va, jei apsigyveni viešbutyje, kuriam tave dar net ir šeria ir gidą suorganizuoja, kelionė net 400 lt atpinga!! Tfu, idiotai, sugadino man tik nuotaiką. Sakiau, kad pats surasiu kur gyvent ir kuo maitintis, man tik nuskrist ir grįžti, kad pigiau… Vis vien mokėk tuos 1399 lt. Tfu, tfu, kai tik su durniais susidėti iš tų kelionių agentūrų ir jų velnio reisais.

Nu tas teisybe i Varna su vienu persedimu sudetinga, as VNO-VAR berods mokejau 599LT, su BA SOF-LGW-VNO 586,97LT specialiai pasiziurejau isklotines kiek uz ka moketa. Kai dar BA skraide i Vilniu, tai su jais buvo gana patogu skrist i Varna. Dabar berods, OS ir LH vasara tures reguliarius skrydzius, bet del kainu, tai jauciu irgi bus ne is maziausiu Užsispyręs
O dabar kaip tai net nezinau.Ne Su Varna sudetinga siaip. Jei persesti Sofijoj i bulgariskas Hemus air ar kazka panasaus, tai ten tikra tragedija, nes jie sugalvoja ir neskrenda. Tas pats su Bulgaria air, tie irgi sumasto ryte atsikele (tikriausiai) - neskrisim ir taskas. Ir neskrenda. As isvis stengiuosi bulgaru avialinijas aplenkti ir jei jau matau, kad ieina i kelione bent koks sektorius su bulgaru avialinijom, tai geriau smoku 100 lt daugiau, bet su jais neskrendu. Vatirtis nekokia Nekaltas

principe, jo, dbr paziurejau… nafyga man trankytis peraplink, jei per Ternopoli gausis tas pats ir lyg kelias kiek geresnis, bent jau is vaizdo.
Kiek radau info, vinjeciu Ukr nereikia… ? nors praejusi karta pirkom…
http://autotraveler.ru/ukraine/#.UcrBOPlM_Cp

Girdėjau nekokių atsiliepimų apie trasą Lvovas-Ivano Frankovskas-ČernyvcaiNekaltas Gal geriau Lvovas-Ternopolis-Černyvcai???

baik aruni - vaisiai, daržovėsGerai… na o brendžiukas, rakija, tai išviso pusvelčiui - plius minus 15 Lt už 0,7 butelįApakęsMiegantisGirtas Alus kurortinių miestelių kabakuose nuo 2,5 lt užAlus

dekui) o tie eziai man kaskaip netrugde jie buvo tolokai nuo kranto o be to maudziausi su croksais Valio

Tu atsipeikėk kol gali ir nevėlu - ar verta šitaip rizikuot, aruni? Gyvenimas gražus. Ypač kai žiūri į jį per spavotus akinius…
Jei praeitais metais tau pasisekė, tai dar nereiškia, kad ir šįmet viskas seksis ir eis kaip patepta medum su sviestu…
Gal per Albaniją važiuok - ten da daugiau ekstrymo, o jis, kaip tu sakai, tave kilometro lanku visuomet lenkia. Tau jūra iki kelių kaip ir įspūdingi šuoliai aukščiau bambos ir pupavynos kito ekstremalo… Cha cha
Aš su jais šneku lakoniškai, bandydamas save prakišt už PRESSą. Taip daug saugiau, nes žurnaliūgų prisibijo nevidonai.

Beje kas liecia kura tai jo, jis pigesnis UA, ale kokybe jo stulbina Baisus Pries du metus myniau su naujetelaiciu renaul megane 1,5 dci, ir ka ? galinis bamperis ant tiek apsinese juoduliais kad grizes vos ji atploviau. O man sitas reikalas dabar yra kaip niekad aktualus nes siemet isigyjau sau kelionini auto, su mintim zinoma ir BG aplankyti su juo Šypsena Tai va, o tas auto yra labai reiklus kurui… ir tik pabandyk jam ipilti kokio sudo kaip mat turesi bedo, todel manau kad ir si karta as UA aplenksiu per EU, nu arna nebent kuro UA tikrai nesipilsiu.
Tik gaila, bet siemest savo isvajotajai Bulgarijai turesiu pasakyti atia Žliumbia pa smane ant dienu seimos pagausejimas… biski baisoka bus su tokiu maziuku vaziuoti taip toli… todel siemet teks kelias dienas pasitenkiti musu Baltija, bet kitamet Liežuvis butinai, keturiese mausim prie juodosios juros…

http://kelioninis.blogas.lt/bulgarija-6.html

Dar viena nuomonė